دات نت نیوک
اطلاعیه های ستاد امر به معروف ونهی از منکر

 

 

سمينار آموزشي – توجيهي امر به معروف و نهي از منکر

سمينار آموزشي و توجيهي امر به معروف و نهي از منکر با حضور اعضاء شوراي امر به معروف و نهي از منکر و همچنين مسؤلين و رابطين شوراي فرهنگي – ديني و مذهبي شرکت هاي صنعت آب و برق استان در مورخ 05/08/95 در محل اين شرکت برگزار گرديد . در اين سمينارحجت الاسلام و المسلمين حاج آقا يزدان پرست مشاور محترم وزير و مسؤل امور فرهنگي و ديني وزارت نيرو و آقاي اله مرادي دبير ستاد امر به معروف و نهي از منکر استان کردستان در سخنراني هاي جداگانه اي به بيان اهميت و جايگاه امر به معروف و نهي از منکردر جوامع ديني با حضور مديران عامل شرکت هاي صنعت آب و برق استان ، پرداختند . در اين سمينار آموزشي- توجيهي دکتر نقشبندي به تبيين آموزش هاي لازم در خصوص امر به معروف و نهي از منکربراي مدعوين شرکت هاي صنعت آب و برق استان پرداختند .

 


نشست صميمي مشاور وزير با ائمه جماعات صنعت آب و برق استان

مشاور محترم وزير و مسؤل امور فرهنگي و ديني وزارت نيرو در بعداظهر مورخ 05/08/95 با ائمه جماعات شرکت هاي صنعت آب و برق و مسؤلين فرهنگي نشست صميمي داشتند .در اين نشست حاج آقا يزدان پرست طي مطالبي به جايگاه ويژه اين استان و نقش روحانيت در امور فرهنگي و ديني پرداختند و همفکري، هماهنگي و انسجام شرکت هاي صنعت آب و برق استان را در راستاي تقويت امور فرهنگي و ديني- مذهبي مهم بر شمردند .

 


تقدير ستاد امر به معروف و نهي از منکر استان کردستان از مهندس محمدمصطفي نجفيان

همايش شوراي هاي اداري استاني امر به معروف و نهي از منکر با حضوز بيش از 700 نفر از مدعوين در تاريخ 14 مهرسال 95 با توليت شرکت توزيع برق استان کردسان در محل سالن همايش هاي  اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار گرديد . در همايش فوق  شرافت عطايي بعنوان  رئيس  و کوهسار رسولي تبار بعنوان دبير شوراي امربه معروف و نهي از منکر شرکت توزيع برق استان به اتفاق ديگر اعضاء شورا در همايش مذکور حضور داشتند د ر مراسم فوق از مهندس نجفيان به عنوان رئيس کميته خدمات زير بنايي ستاد امر به معروف و نهي از منکر استان با اهداء لوح ، تقدير بعمل آمد . لازم بذکر است کميته خدمات زير بنايي ستاد امر به معروف و نهي از منکر استان متشکل مديران عامل و مديران کل نه شرکت و سازمان در سطح استان مي باشد .

 


حضور فعال شرکت توزيع برق استان در نمايشگاه امربه معروف و نهي از منکر در محل سينما بهمن سنندج

همزمان با شروع ماه محرم به مدت هشت  روز نمايشگاه امر به معروف و نهي از منکر استان کردستان با حضور بيش از 17 سازمان و اداره کل در محل سينما بهمن سنندج برگزار گرديد . شرکت توزيع برق استان به عنوان دبير کميته خدمات زير بنايي ستاد امر به معروف و نهي از منکر استان، متولي برگزاري غرفه مربوط به کميته مذکور بود . در غرفه کميته خدمات زير بنايي ستاد امر به معروف و نهي از منکر  آثار ، خدمات و فعاليت هاي نه سازمان و شرکت عضودر زمينه امر به معروفات و نهي از منکرات ،  همراه با اهداء هدايا به بازديد کنندگان ، نمايش داده شد . در نمايشگاه فوق خدمات و فعاليت هاي يکساله شرکت ها و سازمانهاي عضو کميته ة در قالب پاور پوينت براي بازديد کنندگان به نمايش درآمد و همچنين گزارش فعاليت هاي فوق توسط کميته مذکور در قالب يک بروشور تشريح و توزيع گرديد. لازم بذکر است در مراسم افتتاح نمايشگاه با حضور عليرضا آشناگر معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استانداري و محمدمصطفي نجفيان مدير عامل شرکت توزيع برق ، اسماعيل جعفري مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي ، اسماعيل احمدي مدير کل کتابخانه هاي عمومي و ديگر مسؤلين استاني از غرفه کميته خدمات زير بنايي ستاد امر به معروف و نهي از منکر استان به عنوان غرفه فعال ، بازديد بعمل آمد .

 

همزمان با آغاز ماه محرم به مدت يک ماه شعار « امر به معروف و نهي از منکر، نشانه تعهد و علاقه انسن به سامتي جامعه است »  بر روي کليه قبوض برق استان درج گرديد .


اجراي دستورلعمل طرح ياوران معروف در دستور کار جلسه مورخ 09/06/95 کميته خدمات زير بنايي ستاد امر به معروف و نهي از منکر استان، قرار گرفت .


حضور فعال رابطين کميته خدمات زير بنايي ستاد امر به معروف و نهي از منکر استاندر جلسات

 در طول چهار ماه اخير ، رابطين کميته خدمات زير بنايي ستاد امر به معروف و نهي از منکر پنج نشست را در محل دفتر منابع انساني اين شرکت برگزار نموده اند . اولين جلسه با حضور مديران کل و مديران عامل ، نه شرکت و سازمان عضو در تاريخ 29/02/95 در محل اين شرکت برگزر گرديد .کميته مذکور 37 مصوبه در زمينه امر به معروف و نهي از منکر داشته که  تاکنون 65٪ مصوبات 100٪ انجام شده و ديگر مصوبات در حال انجام شدن مي باشد لازم بذکر است دبيرخانه اين کميته مسقر در شرکت توزيع برق استان مي باشد .


تاکيد بر تکريم ارباب رجوع به عنوان يک معروف

مهندس نجفيان رئيس کميته خدمات زير بنايي ستاد امر به معروف و نهي از منکر استان طي نامه شماره 9792 مورخ 29/03/95 خطاب به کليه سازمانها و شرکت هاي عضو کميته در 12 بند  اهداف و برنامه هاي سه ماههء اول کميته را ابلاغ نمودند .  در بند شش اين ابلاغيه بر ايجاد ساز و کار شايسته بمنظور تکريم ارباب رجوع تاکيد گرديد . در همين راستا در جلسه مورخ 23/05/95 رابطين کميته خدمات زير بنايي ستاد امر به معروف و نهي از منکر بمنظور ايجاد سخت افزار و نرم افزارهاي متناسب در اينخصوص همزمان با حضور يکنفر به عنوان رهنماي ارباب رجوع در ساختمان هاي اداري سازمانهاي عضو، در دستور کار قرار گرفت .