دات نت نیوک

ملاك هاي اصلي پذيرش پروژه هاي تحقيقاتي:

  •       وجود ظرفيت بالقوه براي اثربخشي و داشتن توجيه اقتصادي
  •       داشتن جنبه هاي خلاقيت و نوآوري
  •       كاربردي بودن براي صنعت برق (بخش توزيع) 

 

 

هماهنگي با كاربر اصلي پروژه، يك اصل مهم

برگزاري جلسات منظم با حضور واحدهايي كه از نتايج پروژه تحقيقاتي استفاده خواهند كرد، الزامي است(همزمان با تعريف پروژه، در حين انجام و حتي در صورت نياز بعد از خاتمه يافتن).

 

 

تكميل فرم هاي ارزيابي اقتصادي پروژه شامل فرم مشخصات موضوعي پروژه، فرم محاسبات منافع پروژه، فرم محاسبات هزينه هاي پروژه و فرم شاخص هاي اقتصادي پروژه و ارائه آن به همراه فرم تعريف پروژه به دفتر تحقيقات، الزامي است

 

لينك سامانه تحقيقات برق  :  http://satab.tavanir.org.ir/

 

 

 

به منظور ارتقاء سطح دانش و خلق فرصت در مجموعه استان، اين شركت در نظر دارد نسبت به تهيه بانك اطلاعاتي اساتيد، مهندسين ، متخصصين و پتانسيل نيروي انساني ( در تمام گرايشهاي رشته برق ، مكانيك ، صنايع ، كامپيوتر ، منابع انساني ، امور مالي و كليه تخصصهاي مرتبط با صنعت برق از جمله انرژيهاي نو) در سطح استان، جهت واگذاري ، نظارت و داوري پروژه هاي تحقيقاتي ، اقدام نمايد. لذا بدين وسيله از كليه علاقمندان و متخصصان دعوت بعمل مي آيد تا نسبت به تكميل فرم بانك اطلاعاتي ( در انتهاي همين صفحه) و ارسال آن از طريق آدرس ايميل shivahabibi134@gmail.com، به گروه تحقيقات اين شركت اقدام نمايند. (خواهشمند ليست تخصصهاي مورد نظر را از شيت اول در فايل مذكور ملاحظه فرماييد.)

 

 

 

 

 

 

 عنوانتاریخ اصلاححجم ایجاد کنندهتعداد دانلود
بانك اطلاعاتي اساتيد، مهندسين ، متخصصين1397/05/2220.44 KBدانلود 101
راهنماي پژوهش در شركت توزيع نيروي برق استان كردستان1397/02/15360.20 KBدانلود 128