دات نت نیوک
خدمت رسانی به مردم بالاترین هدف در شرکت توزیع برق است نمایش مجموعه تصاویر

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان:

خدمت رسانی به مردم بالاترین هدف در شرکت توزیع برق است

نویسنده: طیب کریمی/دوشنبه, 21 اسفند,1396/دسته ها: اخبار, اطلاعیه, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
1.0

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در جلسه معارفه سرپرست جدید معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ و سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان سنندج خدمت رسانی به مشترکین را مهمترین هدف در شرکت دانست و بر لزوم توجه به آن از سوی همه همکاران تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان هیوا لهونیان گفت: تغییر در هر مجموعه پویا و کارآمد امري لازم و  اجتناب ناپذیر است و بر این اساس برای بهبود امور و استفاده بهتر از ظرفیت های مدیران و کارکنان بايد در زمان مناسب تغییراتی انجام می شود.

لهونیان یاد آور شد: هدف اصلی در شرکت توزیع برق خدمت رسانی به مردم است و از این رو آنچه اهمیت دارد این است که هر فرد در جایگاه شغلی خود بهترین عملکرد را در  اين راستا و نيز  تأمین اهداف عالی شرکت انجام دهد.

لهونیان افزود: تخصص،  حسن سابقه و شایستگی های مدیریتی، مهمترین ملاک در انتخاب مهندس ملکی و مهندس سلطانی به سمت سرپرستی معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ و نیز سرپرستی مدیریت توزیع برق شهرستان سنندج بوده و انتظار می رود این همکاران با برنامه ریزی، انضباط کاری، نوآوری و توجه به مطالبات مردم، تحولی اساسی در حوزه جدید تحت تصدی خود ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه هر تغییری در شرکت در راستای کسب موفقیت بیشتر برای کل مجموعه انجام می شود، تصریح کرد: انتظار داریم همکاران معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ و مدیریت توزیع برق سنندج با تلاش و کوشش مضاعف مدیران جدید را در حرکت به سمت رسیدن شرکت به جایگاه واقعی خود یاری نمایند.

در ادامه محمد سعید سلطانی، سرپرست جدید مدیریت توزیع برق کردستان عملکرد خود در معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ ظرف 2 سال گذشته را بیان کرد.

محمد رسول ملکی، سرپرست جدید معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ نیز با تشكر از اعتماد مدیر عامل به وی برای خد مت گذاری در سمت جدید، مجموعه شرکت توزیع برق را شایسته دستیابی به درجات بالا در بین ساير شرکت های توزیع برق كشور  دانست و خواستار همکاری همه معاونت ها و واحدهاي شركت براي دستيابي به اهداف متعالي شركت شد.

Print

تعداد نمایش ها (1618)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x