دات نت نیوک
در سال جاري كليه  پروژه هاي شركت با رويكرد مطالعات شبكه و محاسبات اقتصادي اجرايي مي شود نمایش مجموعه تصاویر

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان:

در سال جاري كليه پروژه هاي شركت با رويكرد مطالعات شبكه و محاسبات اقتصادي اجرايي مي شود

نویسنده: طیب کریمی/چهارشنبه, 22 فروردین,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان كردستان در ديدار نوروزي با معاونين و مديران حوزه ستادي و شهرستانها ضمن تبريك سال جديد به همكاران، رويكرد شركت در اجراي پروژه هاي سال جاري را توجه جدي به مطالعات شبكه و انجام مطالعات و تحليل ها و محاسبات اقتصادي بيان كرد و گفت: با توجه به رويكرد جديد شركت لازم است در كليه پروژه ها علاوه بر توجه جدي به مطالعات شبكه، ساير  شرايط مهم  از جمله مطالعات و محاسبات اقتصادي هم مد نظر قرار گيرد. 

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان كردستان هيوا لهونيان افزود: بررسي ها نشان مي دهد اگر پروژه های شركت  با مطالعات دقیق و کارشناسی و توجه به بعد اقتصادي اجرا شود، در مجموع حدود 15 الی 20 درصد صرفه جویی محقق مي گردد كه مي تواند در ساير امور و برنامه هاي شرکت مورد استفاده قرار گيرد و از اين رو با توجه به وضعيت كنوني صنعت برق و محدوديت هاي مالي و اعتباري، لازم است در اجراي پروژه هاي توسعه و يا اصلاح شبكه بازنگري شود.

  لهونيان در ادامه اظهار داشت: محدودیت هاي مالي و اعتباري  مي تواند فرصتی برای بهینه سازی روش ها و مکانیزم هاي انجام كار باشد و انتظار مي رود با توجه به وضعیت فعلي صنعت برق،  شاهد بازنگري و تغيير در روش ها و مكانيزم هاي انجام كار در سطح شركت باشيم.

هیوا لهونیان همچنين افزود: برای تحقق اهداف و رفع محدودیت های مالی، استرات‍ژي شركت انتخاب های مطمئن و هوشمندانه در روش انجام پروژه ها با رعایت استانداردهای تخصصی، تحليل و محاسبات اقتصادي، اطمينان از  اثر بخشي و انطباق بر اهداف تعيين شده  خواهد بود و در اين راستا پروژه های بدون داشتن شرايط ذكر شده مورد پذیرش و تأیید قرار نمی گیرند.

لهونیان در ادامه با تاکید بر لزوم تدوین سازوکار جدید برای تامین اجناس مورد نیاز در جهت اجرای سریع طرح ها و پروژه ها خاطر نشان کرد: با توجه به تعیین سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به عنوان حمایت از کالای ایرانی و تاکید های مکرر ایشان برای حمایت از تولیدات داخلی، در سال جدید خرید اجناس ایرانی و تولید داخل با رعایت کیفیت و استانداردهای لازم در ستور کار قرار می گیرد.

وی در ادامه با تأكيد بر اجراي به موقع پروژه هاي مديريت مصرف و پيك سايي اظهار داشت: با توجه به پیش بینی های انجام شده و کمبود بارندگی و کاهش سطح آب سدها، در سال جاری خاموشی های ناشی از کمبود توليد انرژی در مقابل مصرف بيش از حد متعارف  قابل پيش بيني خواهد بود و از این رو لازم است در بخش مدیریت مصرف و پیک سایی هوشمندانه تر از قبل  و با داشتن برنامه های اثر بخش اقدام شود.

وي در ادامه با اشاره به اهميت كسب رضايت شهروندان يادآور شد: رضایت ارباب رجوع باید يك اصل مهم ر همه  کارهای شرکت باشد  و همه همکاران باید با سعه صدر و گشاده رویی در جهت رفع مشکلات شهروندان اقدام نمايند.

مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان در ادامه با بيان اينكه براي رسيدن به اهداف شركت لازم است همكاران با دانش هاي بروز شده و جديد  حوزه برق آشنايي داشته باشند، تأكيد كرد: كليه  برنامه های آموزشی و حضور در سمینارها و کنفرانس ها باید با توجه جدی به نياز شركت و در راستاي مأموريت سازمان و با اطمينان از اثربخشي كامل آن اجرا شود  و انتظار می رود همکاران آموزش دیده دانش و تخصص کسب شده را در زمینه کاری خود مورد استفاده قرار دهند.

مهندس لهونيان تصريح كرد: توانمندی ها و ظرفیت های خوبی از لحاظ نیروی انسانی در شرکت وجود دارد و همه مدیران باید با شناسایی استعدادها و پرورش آن ها، زمینه ارتقای شغلی همکاران و رشد و توسعه صنعت برق و شبكه توزيع را فراهم آورند و با اجرای بهينه و اقتصادي طرح ها به  کاهش هزینه ها و مدیریت منابع مالی كمك كنند.

در ادامه اين جلسه معاونين و مديران حوزه ستادي و شهرستانها با ارائه گزارش اقدامات انجام شده در سال گذشته ، به بيان مشكلات و مسائل حوزه كاري خود پرداختند.

Print

تعداد نمایش ها (934)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x