دات نت نیوک
با همكاري شهرداري سنندج روشنایی معابر بلوار مرزداران  شهرك بعثت تأمین می شود نمایش مجموعه تصاویر

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان خبر داد:

با همكاري شهرداري سنندج روشنایی معابر بلوار مرزداران شهرك بعثت تأمین می شود

نویسنده: طیب کریمی/چهارشنبه, 29 فروردین,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان در مصاحبه راديويي با صداي مركز كردستان از آمادگي اين شركت براي تأمين روشنايي معابر بلوار مرزداران شهرك بعثت سنندج با همكاري شهرداري خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان كردستان هيوا لهونيان گفت: با توجه به تقاضاي شهروندان ساكن شهرك بعثت و حادثه خيز بودن بلوار جانبازان و عليرغم اينكه بر اساس قانون، تأمين روشنايي معابر شهري خارج از مسئوليت شركت هاي توزيع برق است، اين شركت از محل اعتبارات داخلي خود احداث 570 متر شبكه روشنايي معابر اين بلوار را با اعتبار 900ميليون ريال در دستور كار قرار داده است و در صورت نصب فونداسيون و زير ساخت هاي لازم از سوي شهرداري،  اين پروژه به زودي اجرايي مي شود.

وي افزود: با توجه به تصویب بند شماره 52 قانون ماليات بر ارزش افزوده، 3 درصد از عوارض فروش و خدمات كالا به شهرداري ها جهت ارائه خدمات شهري به ويژه تأمين كليه هزينه هاي اجراي طرحهاي روشنايي معابر و بهاي برق مصرفي اختصاص مي يابد و بر اين اساس و با نامه وزير نيرو به وزير كشور، از تصویب این ماده شركتهاي توزيع نيروي برق اعتباري براي تأمين روشنايي معابر دريافت نكرده و مسئوليتي در  اين خصوص  ندارند.

مهندس لهونيان تصريح كرد:  با وجود منع قانوني، شركت توزيع نيروي برق استان كردستان در راستاي خدمت رساني به شهروندان و با توجه به مشكلات اعتباري شهرداري ها، از محل منابع داخلي و با صرفه جويي در هزينه ها،  در نقاط مختلف استان اقدام به تأمين  بخش قابل توجهی از برق روشنايي معابر نموده است.

در ادامه  این مصاحبه راديويي حشمت الله صیدی، شهردار سنندج گفت: شهرداري سنندج با جود مشكلات و كمبود منابع مالي آماده همکاری و  انجام سهم تعهدات خود برای تأمين روشنايي معابر بلوار مرزداران مي باشد.

Print

تعداد نمایش ها (815)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x