دات نت نیوک
مدیریت توزیع برق سنندج , اداره برتر در حوزه امر به معروف و نهی از منکر شد نمایش مجموعه تصاویر

مدیریت توزیع برق سنندج , اداره برتر در حوزه امر به معروف و نهی از منکر شد

نویسنده: طیب کریمی/دوشنبه, 02 مهر,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
در همایش حفظ سلامت اداری با رویکرد امر به معروف و نهی از منکر, مدیریت توزیع برق شهرستان سنندج به عنوان دستگاه برتر شهرستان در این حوزه معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در این همایش محمد سعید سلطانی، مدیر توزیع برق سنندج با حضور اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مورد تقدیر قرار گرفت.
آیینی، معاون ادارات ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان كردستان گفت : این ارزیابی بر اساس نتایج گزارش های هیات ۳۰ نفره بازرسان ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان انجام شده و طی آن مدیریت توزیع برق سنندج در بین ۴۱ دستگاه موفق به کسب رتبه اول در سال ۹۷ شد.
وی افزود: انتخاب دستگاه برتر در حوزه امر به معروف و نهی از منکر کاری دشوار است و به منظور ارزيابي دقيق هیاتی ۳۰ نفره به منظور نظارت و بررسي عملكرد دستگاه هاي اجرايي استان از سوی ستاد مرکزی امر به معروف و نهی از منکر انتخاب و با انجام بازدید های مستمر این موضوع را مورد ارزیابی قرار داده اند و بر این اساس ۳ دستگاه از ادارات و نهادهای اجرایی به عنوان برتر انتخاب شدند و مدیریت توزیع برق رتبه اول این را کسب کرد.
قابل ذکر است این همایش با حضور رییس سازمان بازرسی, فرماندار, رییس سازمان صنعت معدن و تجارت, شهردار، دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر و تعداد زیادی از مدیران ادارات سطح شهرستان در محل سالن امام خمینی (ره) برگزار شد.
Print

تعداد نمایش ها (472)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x