دات نت نیوک
شبکه برق بازارسنندجی ایمن شد نمایش مجموعه تصاویر

شبکه برق بازارسنندجی ایمن شد

نویسنده: طیب کریمی/چهارشنبه, 11 مهر,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
5.0
مدیرتوزیع برق شهرستان سنندج از اصلاح، ایمن سازی شبکه، رفع ضعف ولتاژ، رفع حریم و ساماندهی انشعابات بازار سنندجی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان محمد سعید سلطانی در ابتدا با اشاره به محدودیت های موجود برای اجرای این پروژه گفت: در جریان اجرای پروژه ی اصلاح و ساماندهی شبکه برق بازارسنندجی با توجه به شاخصه های فرهنگی وتاریخی، محدودیتهایی وجود داشت و از طرفی بدلیل قدمت و بهسازی شبکه فرسوده احتمال وقوع اتصالی و آتش سوزی در محل چند برابر شده بود که خوشبختانه با هماهنگی های انجام شده با دستگاه های ذیربط این موانع مرتفع و توانستیم شبکه را اصلاح نماییم.
وی در ادامه افزود: این پروژه شامل نصب یکدستگاه پست ترانسفورماتورهوایی 315کیلوولت آمپر، احداث 193 متر شبکه فشار متوسط زمینی و 220 مترشبکه فشار ضعیف زمینی و اصلاح 800 متر شبکه فشارضعیف هوایی (با تبدیل شبکه مسی به کابل خود نگهدار) است.
سلطانی در ادامه با اشاره به اصلاح 275 فقره انشعاب تکفاز تجاری بیان کرد: اصلاح این تعداد انشعاب با هدف کاهش تلفات و اصلاح لوازم اندازه گیری صورت گرفته که در این راستا بیش از دو میلیارد ریال ازمحل اعتبارات داخلی هزینه شده است.
مدیرتوزیع برق شهرستان سنندج همچنین از نصب 21 دستگاه چراغ به منظور تامین روشنایی بازار و احداث کابل خود نگهدار در محدوده یاد شده با استفاده از تکیه گاه های موجود بدون استفاده از تیر خبر داد.
وي درپايان هدف از انجام این اقدامات را ارتقای کیفی شبکه های توزیع برق، افزایش ایمنی و مناسب سازی و همچنین بهبود شرایط خدمت رسانی به کسبه و بازاریان این گذرقدیمی و سنتی بیان کرد.
Print

تعداد نمایش ها (517)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x