دات نت نیوک
نشست شورای پدافند غیرعامل آب و انرژی استان کردستان برگزار شد نمایش مجموعه تصاویر

نشست شورای پدافند غیرعامل آب و انرژی استان کردستان برگزار شد

نویسنده: نقشبندي هانا /یکشنبه, 22 مهر,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
5.0

شورای پدافند غیرعامل استان کردستان با حضوراعضاءکارگروه استانی آب و انرژی درسالن کنفرانس مدیریت توزیع برق سنندج تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومي شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان  مدیر توزیع برق شهرستان سنندج درتوضیح این خبرگفت: این نشست با حضور نمایندگان پدافند غیرعامل و بحران ادارات استانی گاز، آب، پتروشیمی، نفت، امورانتقال برق، نیروگاه سیکل ترکیبی، توزیع برق وآب منطقه ای برگزارگردید و هدف از این نشست مدیریت بهتر شرایط در زمان های بحرانی است.

محمد سعید سلطانی افزود: این نشست با هدف بررسی و تصمیم گیری درخصوص احصاء اولویت های بحران کارگروه آب و انرژی استان تشکیل شد و لزوم هماهنگی و تعامل اعضاءکارگروه در  اولویت کار قرار گرفت.

وی در ادامه ضمن تاکید بررعایت الزامات و ملاحظات پدافند غیرعامل در پروژه های زیرساختی بیان کرد: هماهنگی لازم جهت برگزاری رزمایش و مانوردرهفته پدافندغیرعامل بادستگاههای متولی انجام گردید  که هدف از آن تأمین سوخت، آب شرب، گاز و برق در مواقع بحرانی و ارائه خدماتی بهتر به مشترکین و کاسته شدن از نگرانی های شهروندان است.

درادامه جلسه مدیران پدافند غیرعامل و بحران ادارات هرکدام به بیان اقدامات انجام شده درحوزه کاری خود پرداختند و اهداف و برنامه ریزی های خود را به طور کامل تشریح کردند.

Print

تعداد نمایش ها (410)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x