دات نت نیوک
از پرسنل ایثارگر شاغل  در شرکت توزیع برق استان کردستان تجلیل شد نمایش مجموعه تصاویر

طی مراسمی با حضور مشاور استاندار و مدیر کل بنیاد شهید استان:

از پرسنل ایثارگر شاغل در شرکت توزیع برق استان کردستان تجلیل شد

نویسنده: نقشبندي هانا /چهارشنبه, 25 مهر,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مراسم تجلیل از همکاران ایثارگر شاغل در شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مشاور استاندار در امور ایثارگران، قائم مقام مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان و جمعی از مسئولین هماهنگی امور ایثارگران در محل سالن کنفرانس مدیریت توزیع برق شهرستان سنندج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان مشاور امور ایثارگران در این مراسم طی سخنانی گفت: سربلندی و عزت کنونی میهن اسلامی ما مدیون رشادت ها و ایثارگری ها ی جانبازان – آزادگان سرافراز و شهدای گرانقدر است و هدف از برگزاری این مراسم نیز تجلیل و قدردانی از این عزیزان و ترویج فرهنگ ایثارگری است.

در این مراسم مشاور استاندار کردستان در امور ایثارگران با اشاره به  مسئولیت سنگین اجتماعی و فردی ایثارگران تصریح کرد: ایثارگران باید جزو با گذشت ترین و سخت کوش ترین افراد جامعه و محیط کاری خود باشند  و سرمشقی برای دیگران باشند که خوشبختانه این خصوصیات را در پرسنل ایثارگر ادارات استان به خوبی شاهد هستیم.

در ادامه این مراسم مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان توجه به امور رفاهی آموزشی و درمانی ایثارگران را ادای دینی دانست که بر عهده این نهاد واگذار گردیده  و خواستار فراهم نمودن امکانات بیشتری در سطح سازمان ها و دستگاه های اجرایی استان برای ایثارگران شد.

قائم مقام مدیر عامل توزیع نیروی برق استان کردستان نیز با بیان این که ایثارگران از با ارزش ترین دارایی های صنعت برق هستند تصریح کرد: با برگزاری جلسات تکریم و تجلیل از یادگاران جبهه و جنگ در راه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کوشا باشیم.

 در این مراسم با اهدا لوح تقدیر از 34 نفر از ایثارگران شاغل شرکت تجلیل به عمل آمد.

 

Print

تعداد نمایش ها (481)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x