دات نت نیوک
مدیریت هزینه ها از اولویت های حوزه بهره برداری خواهد بود نمایش مجموعه تصاویر

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان خبر داد:

مدیریت هزینه ها از اولویت های حوزه بهره برداری خواهد بود

نویسنده: نقشبندي هانا /دوشنبه, 30 مهر,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

در نشست مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان با معاونت و پرسنل حوزه بهره برداری و دیسپاچینگ بر لزوم مدیریت هزینه ها در حوزه بهره برداری تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان هیوا لهونیان گفت: اتخاذ تدابیر لازم با درک صحیح از شرایط مالی شرکت از وظایف اصلی همه همکاران است و در حوزه بهره برداری مدیریت هزینه ها و استفاده حداکثری از امکانات و منابع موجود و ارتقا شاخص های عملکرد با در نظر گرفتن صرف و صلاح شرکت و مشترکان از مهمترین اولویت هاست.

وی در این دیدار با اشاره به اهمیت جایگاه معاونت بهره برداری در انجام پروژه ها و کنترل وضعیت شبکه افزود: باید در این حوزه به گونه ای عمل شود که اجرای طرح ها و بهره برداری از آن، عاری از هرگونه مشکل و دوباره کاری باشد.

در ادامه  رسول ملکی، سرپرست معاونت نظارت بر بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت نیز با ارائه گزارش در خصوص وضعیت سخت افزاری و نرم افزاری شبکه تصریح کرد: کنترل و نظارت بر فعالیت واحد ها، تجزیه و تحلیل گزارشات و استفاده حداکثری از نیروی انسانی و تجهیزات علی رغم همه کمبودها و تنگ ناهای مالی در این معاونت در حال انجام است.

وی ابراز امیدواری کرد: با تأمین و تخصیص اعتبارات مورد نیاز نقش موثری در اصلاح و بهینه سازی و توسعه شبکه توزیع داشته باشیم.

در پایان مدیران و کارشناسان واحدهای مختلف بهره برداری به ایراد نقطه نظرات خود پرداختند.

Print

تعداد نمایش ها (425)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x