دات نت نیوک
شایسته سالاری و استفاده از همه ظرفیت ها در شرکت یک ضرورت است نمایش مجموعه تصاویر

رییس هیات مدیره شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان:

شایسته سالاری و استفاده از همه ظرفیت ها در شرکت یک ضرورت است

نویسنده: نقشبندي هانا /ﺳﻪشنبه, 15 آبان,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در جلسه هیأت مدیره جدید، استفاده از همه ظرفیت ها و دادن فرصت برابر به همه را یک ضرورت در شرکت دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان هیوا لهونیان با اشاره به آغاز فصل جدیدی از فعالیت های هیأت مدیره با ترکیب جدید گفت: چنین دیدگاهی به مانند دمیدن روحی تازه در کالبد سازمان بوده که انتظار می رود منجر به پیشرفت و پویایی بیش از پیش در شرکت می شود.

وی گفت: این نگرش  يك ضرورت انكار ناپذير است، بايد بپذيريم كه لازم است به همكاران ديگري هم فرصت ارائه فكر و برنامه و ديدگاهشان را بدهيم.

لهونیان بر ظرفيت سازي و تربيت مديران آينده تاکید کرد و اذعان داشت: استفاده بهينه از همه ظرفيت ها و ايجاد سازوكاری شفاف و نظام مند و به دور از اعمال سليقه شخصی براي انتخاب مديران و ترسيم مسير شغلي براي كليه همكاران از خلاءهاي موجود است كه با همكاری آحاد پرسنل شرکت بايد در زمانی كوتاه اين خلاء پر شود.

وی ادامه داد :هيات مديره جديد بر خود واجب ميداند كه در ايجاد مكانيزم هاي كارآمد براي تحقق اين مهم اقدام بعمل آورد.

لهونیان با اشاره به هدف اصلی شرکت و تأکید بر شایسته سالاری بیان کرد:  شايسته گزينی و دادن فرصت به همه كساني كه انديشه خدمت دارند، از اهداف اصلي ما بوده و تغييرات در حوزه منابع انساني هم بر همين اساس خواهد بود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان با اشاره به شرایط کنونی کشور همدلي و همسويي و همكاري بيش از پيش را بعنوان راهکاری مؤثر در گذار از چالش ها دانست.

وی به رویکرد جدید شرکت مادر تخصصی توانیر در انتخاب هیأت مدیره شرکت ها اشاره کرد و افزود: شركت توانير بر اساس سياست و رويكرد جديد خود در نظر دارد يكي از اعضاي هيات مديره شركت هاي توزيع را بعنوان عضو غير موظف ، از ديگر شركت هاي توزيع انتخاب نمايد كه در همين راستا يكي از اعضاي اصلي هيات مديره اين شركت از استان همدان انتخاب شده است كه قطعا" زمينه ساز تبادل تجربه و دانش بين شركت ها بوده و فرصت حضور همكاراني از اين شركت در تركيب هيات مديره ساير شركت ها نيز فراهم خواهد گرديد.

Print

تعداد نمایش ها (386)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x