دات نت نیوک
رشد 150 درصدی نصب کنتورهای هوشمند در 7 ماهه اول سالجاری نمایش مجموعه تصاویر

سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان خبر داد:

رشد 150 درصدی نصب کنتورهای هوشمند در 7 ماهه اول سالجاری

نویسنده: نقشبندي هانا /یکشنبه, 20 آبان,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سرپرست معاونت فروش و  خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از رشد 150 درصدی نصب کنتورهای هوشمند در 7 ماهه اول سالجاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان هیوا خرم با اشاره به لزوم تعویض کنتورهای مکانیکی و نصب کنتورهای هوشمند گفت: یکی از اهداف سالجاری نصب کنتورهای هوشمند است که با توجه به رشد 150 درصدی در هفت ماهه اول امسال پیشرفت قابل ملاحظه ای در این خصوص  داشته ایم و امیدواریم با تلاش شبانه روزی همکاران این امر با جدیت و سرعت بیشتری افزایش یابد.

وی با اشاره به تست چهل و دو هزار دستگاه کنتور و همچنین تعویض و اصلاح یکهزار و 732 کنتور در هفت ماهه سال جاری افزود: یکی از اهداف شرکت در مدیریت منابع و استفاده بهینه از اعتبارات ، در زمینه تست لوازم اندازه گیری، تعریف روش غربالگری می باشد که با هدف کاهش هزینه ها ی شرکت انجام می گیرد.

خرم در ادامه به تغییرات مصرف استان 6 ماهه اول سال 97 نسبت به مدت مشابه سال قبل اشاره کرد و اذعان داشت: کاهش مصرف انرژی استان طی این مدت حاکی از کاهش  0.52 درصدی آن است و این در حالیست که شاهد افزایش 10 درصدی فروش انشعابات طی این بازه زمانی هستیم.

وی در ادامه به جلب همکاری 675 مشترک کشاورزی در سطح استان و عدم بکارگیری پمپاژهای آب در ساعات اوج مصرف اشاره نمود که حاکی از  رشد 125 درصدی همکاری کشاورزان است، همچنین رشد 540 درصدی در جلب همکاری مشترکین اداری و صنعتی در بکارگیری مولد های منصوبه در ساعت اوج مصرف از دیگر فعالیت ها در این حیطه می باشد.

سرپرست معاونت خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در ادامه افزود: کاهش 6 درصدي مصرف ادارات ناشي از بازرسي هاي مستمر ادارات و بانكها و توصيه هاي مديريت مصرف توسط نمايندگان شركت،  برگزاري 5 سمينار آموزشي و فرهنگي مديريت مصرف در سطح شهرهاي استان ( ويژه كارمندان و رابطين انرژي ادارات ) و جلب همكاري 5 مشترك صنعتي براي برنامه هاي پاسخگويي بار از دیگر برنامه های مدیریت مصرف برق در هفت ماهه اول سالجاری بوده است.

گفتنی است شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان دارای بیش از 637 هزار مشترک می باشد.

Print

تعداد نمایش ها (441)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x