دات نت نیوک
اصلاح و بهینه سازی شبکه برق  خیابان شریعتی کامیاران نمایش مجموعه تصاویر

مدیر توزیع برق شهرستان کامیاران خبر داد:

اصلاح و بهینه سازی شبکه برق خیابان شریعتی کامیاران

نویسنده: نقشبندي هانا /ﺳﻪشنبه, 29 آبان,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان کامیاران از اتمام اصلاح و بهینه سازی شبکه برق خیابان شریعتی کامیاران با وجود مشکلات  حریم شبکه، ضعف ولتاژ و وجود معارض خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان مدیرتوزیع نیروی برق شهرستان کامیاران گفت: برای اجرای این پروژه 660 میلیون ریال هزینه شده است.
مرتضی محبتی  با اشاره به اینکه اعتبارات مورد نیاز این پروژه از محل اعتبارات سال 95 تأمین گردیده، افزود: خیابان شریعتی شامل ، محلات پشت بیمارستان و اطراف اداره بهزیستی شهرستان کامیاران است که اعتبار مورد نیاز جهت رفع ضعف ولتاژ تخصیص داده شد که متاسفانه به دلیل وجود معارض با تأخیر در اجرا مواجه گردید که در نهایت  در سالجاری با تلاش و پیگیری های لازم پرسنل خدوم  این مدیریت، رفع معارض و اجرا گردید.
مدیربرق شهرستان کامیاران  گفت: با اجرای این پروژه که شامل  کابلکشی زمینی،  نصب یک دستگاه ترانسفورماتور ، احداث  شبکه فشار متوسط هوایی و اصلاح شبکه فشار ضعیف هوایی موجود بوده که مشکلات ولتاژ محلات در شبکه تا حدودی مرتفع گردیده است.

وی در این خصوص گفت: بیش از 1500متر شبکه فشار ضعیف و  100متر شبکه  20 کیلوولت هوایی  و یک دستگاه ترانس 100 کیلوولت آمپر هوایی و 100 متر کابلکشی فشار ضعیف زمینی اجراشد که  برای انجام این حجم از عملیات بیش از 660میلیون ریال هزینه شده است .
محبتی در پایان  با اشاره مزایای کابل های خود نگهدار گفت: جهت اصلاح شبکه فشارضعیف هوایی از کابل خود نگهدار استفاده شده که از مزایای آن امنیت بیشتر، محدود کردن حریم، کم حجم شدن کابل ها و همچنین جلوگیری از سرقت کابل ها و تجهیزات برقی می باشد.

گفتنی است شهرستان کامیاران با 42 هزار مشترک ششمین شهر استان از نظر تعداد مشترک می باشد.
 

Print

تعداد نمایش ها (368)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x