دات نت نیوک
آشنایی کارکنان مدیریت توزیع برق شهرستان سنندج با شیوه های اطفاء حریق نمایش مجموعه تصاویر

آشنایی کارکنان مدیریت توزیع برق شهرستان سنندج با شیوه های اطفاء حریق

نویسنده: نقشبندي هانا /شنبه, 10 آذر,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به منظورافزایش آمادگی دربرابرآتش سوزی و بلایای طبیعی دوره آموزشی اطفای حریق با همکاری اداره آتشنشانی درمدیریت توزیع برق سنندج برگزارشد.

به گزارش روابط عمومي شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان  محمد سعید سلطانی درتوضیح این خبرگفت:  این دوره با حضورکارشناسان ایمنی ستاد و پرسنل فنی و اداری این مدیریت برگزارشد و طی آن شرکت کنندگان ابتدا بصورت تئوری با وسایل ضد حریق، کپسول و شیوه کارآشناشدند سپس به صورت عملی نحوه ی جلوگیری ازآتش سوزی و اطفاء حریق را با استفاده ازکپسولهای ضدحریق آموزش دیدند.

وی افزود: درکلاس یاد شده که با همکاری سازمان خدمات ایمنی و آتشنشانی شهرداری سنندج  برگزارشد حدود60 نفر از تکنسین های اجرایی برقکاران، سیمبانان، مهندسین و پرسنل اداری حضورداشتند.

سلطانی با اشاره به اینکه دراین کلاس عملی مباحث مربوط به رعایت موازین ایمنی مطرح  می شود تصریح کرد: انتظار می رود شرکت کنندگان در این کلاس بتوانندآموخته های خود را هرچه بیشتر در زمینه کاهش خسارت جانی و مالی ناشی ازحوادث غیرمترقبه بکار برند.

خاطرنشان میگردد هرساله مانورهای اطفاء حریق و مقابله با زلزله و سایر موارد مربوط به حفظ ایمنی کارکنان در مدیریت برق شهرستان های تابعه برگزار می شود که می تواند در یادآوری روش های اجرایی ایمنی دربرابرآتش سوزی موثرباشد.

 

Print

تعداد نمایش ها (289)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x