دات نت نیوک
مدیر توزیع برق شهرستان کامیاران منصوب شد نمایش مجموعه تصاویر

مدیر توزیع برق شهرستان کامیاران منصوب شد

نویسنده: نقشبندي هانا /شنبه, 10 آذر,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

در جلسه ای با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان  و کارکنان مدیریت توزیع برق شهرستان کامیاران، شهرام بهمنی به عنوان مدیرتوزیع  برق این شهرستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان هیوا لهونیان در این مراسم گفت: یکی از موارد مهمی که در دستور کار این شرکت است، تغییرات، جابه جایی ها و چینش افراد به منظور استفاده  حداکثری از ظرفیت ها و همچنین پویا بودن سیستم است که باعث راندمان بالاتر، روش ها و تفکرات جدیدتر می شود.

وی به نیروی انسانی شرکت اشاره کرد و اذعان داشت: یکی از بخش هایی که باید تمرکز بیشتری روی آن قرار داده شود بخش نیروی انسانی شرکت می باشد و لازم است تلاش ها و خدمات در این حوزه بیشتر و بهتر انجام گیرد.

لهونیان در ادامه افزود: ماموریت جدید شرکت توزیع مدیریت مصرف و پیک سایی برای تابستان سال 98 می باشد تقاضا دارم با تلاش شبانه روزی بیشترین انرژی را در این خصوص و برای خدمات بهتر به شهروندان ارائه دهید.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت وصول مطالبات به عنوان یکی از اصلی ترین منابع تأمین نقدینگی شرکت خواستار برنامه ریزی شهرستان ها جهت وصول مطالبات به ویژه از دستگاه های اجرایی شد و یکی از معیارهای پرداخت به پرسنل شهرستان ها را مطالبات وصول نشده هر شهرستان عنوان کرد.

در پایان مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از تلاش ها و زحمات  مرتضی محبتی، مدیر سابق برق شهرستان کامیاران تقدیر و تشکر کرد  و با آرزوی موفقیت برای شهرام بهمنی در سمت جدید خواستار تلاش شبانه روزی در این مسیر شد.

Print

تعداد نمایش ها (513)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x