دات نت نیوک
برگزاری میز خدمت شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در حسن آباد سنندج نمایش مجموعه تصاویر

برگزاری میز خدمت شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در حسن آباد سنندج

نویسنده: نقشبندي هانا /یکشنبه, 11 آذر,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

در جلسه ای که با حضور مدیران توزیع برق سنندج، مدیر میز خدمت توزیع برق کردستان و سایر ادارات شهرستان در محل مسجد حسن آباد برگزار شد هر یک از ادرات نسبت به رفع و رسیدگی مسائل و مشکلات مردم این بخش از ناحیه منفصل شهری اقدام نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کزدستان محمد سعید سلطانی در توضیح این خبر گفت: در راستای تکریم ارباب رجوع و با هدف بررسی مسائل و مشکلات مردم شهرستان سنندج  و روستاها جلسه میز خدمت دستگاه های اداری شهرستان در مناطق  و محل های مختلف سنندج برگزار می شود.

وی افزود: این مدیریت هم به سهم خود نسبت به تشکیل کارگروه رسیدگی با حضور اعضا که هدف ارتباط نزدیک با مردم و شنیدن مشکلات و مسائل آن ها در محل های مختلف شهر سنندج حاضر می شوند و ضمن ارائه راه حل به رفع آن اقدام می نمایند.

برخی از درخواست های دیگری هم که در حوزه اختیار برق شهرستان قرار نگرفته جهت کسب تکلیف و اعلام نتیجه در اسرع وقت به حوزه ستادی ارجاع می گردد.

سلطانی در ادامه گفت: با وجود درخواست های متعدد در بخش مشترکین، مهندسی و نظارت و بهره برداری باید برنامه ریزی ها به گونه ای باشد که سعی در هموار کردن و برطرف نمودن مشکلات مردم و ارائه خدمات با کیفیت به مشترکین بر قب اشیم.

وی در پایان گفت: خوشبختانه در مسجد جامع حسن آباد پاسخگوی بسیاری از مراجعات در همان روز و در محل میز خدمت رفع گردید این در حالی است که فقط یک درخواست برای بررسی های بیشتر و اعلام نتیجه به حوزه ستادی ارجاع گردید.

Print

تعداد نمایش ها (308)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x