دات نت نیوک
از مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان تقدیر به عمل آمد نمایش مجموعه تصاویر

در گرامیداشت هفته بسیج;

از مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان تقدیر به عمل آمد

نویسنده: نقشبندي هانا /یکشنبه, 11 آذر,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

درجلسه ی گرامیداشت هفته بسیج ویژه فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج ادارات کل و دستگاه های اجرایی از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان تجلیل به عمل آمد.

دراین نشست که معاونت سیاسی  امنیتی استانداری، جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس، رئیس بسیج کارمندان و همچنین مدیران کل ادارات و دستگاه های اجرایی استان حضور داشتند از هیوا لهونیان فرمانده پایگاه بسیج شهیدعباس پور به دلیل همکاری و اجرای شایسته برنامه های بسیج درحوزه ماموریت و مسئولیت توزیع برق استان قدردانی صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان خوش اقبال،  معاون سیاسی امنیتی استانداری در این  جلسه ضمن اشاره به افتخارآفرینی بسیجیان در دوران دفاع  مقدس و پس از آن قرار گرفتن در لوای بسیج را یک افتخار بزرگ دانست.

در ادامه فلاح جانشین سپاه کردستان هفته بسیج را یادآور ایثارو فداکاری افرادی دانست که  از همه وجود خود گذشتند تا برای دیگران سرافرازی به ارمغان بیاورند.

وی افزود: هدف از تشکیل بسیج افزایش کارآمدی در همه سطوح است امید است با تشکیل این نهاد مردمی در ادارات دولتی این هدف ارزشمند حاصل شود.

گفتنی است درپایان این مراسم ازمدیران کل چندین دستگاه اجرایی به عنوان فرماندهان نمونه پایگاه بسیج ادارات در سال 97 با اهدای لوح تجلیل صورت پذیرفت.

Print

تعداد نمایش ها (315)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x