دات نت نیوک
برق بعنوان جزء لاینفک زندگی انسان محسوب میشود نمایش مجموعه تصاویر

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان:

برق بعنوان جزء لاینفک زندگی انسان محسوب میشود

نویسنده: نقشبندي هانا /دوشنبه, 12 آذر,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
5.0

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در بازدید از مدیریت توزیع برق شهرستان سروآباد  گفت: امروزه برق بعنوان جزء لاینفک زندگی انسان محسوب میشود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان هیوا لهونیان در این بازدید با اشاره به تأثیرات صنعت برق بر زندگی امروزه مردم  بیان کرد: امروزه برق بعنوان جزء لاینفک زندگی انسان محسوب میشود و تأثیرات آن بر جزء جزء زندگی بسیار مشهود و قابل لمس است از این رو رسالت  ما برای خدمت رسانی در شرکت توزیع بسی سخت تر و تلاش شبانه روزی را خواهان است.

لهونیان در ادامه با اشاره به خطرات موجود در صنعت برق افزود: صنعت برق، صنعت ساخته دست بشر است و کسی که در این صنعت مشغول به کار است با خطرات زیادی مواجه خواهد شد، خدمت رسانی باید به گونه ای باشد که بهترین و سریعترین خدمات به مشترکین ارائه گردد و ایمنی کار نیز رعایت شود.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت صرفه جویی در مصرف برق  اذعان داشت: در روزگار حال حاضر به جرات می توان گفت که صنعت برق از آب نیز مهم تر است چون امکان آبرسانی به مردم بدون وجود برق امکان پذیر نخواهد بود لذا باید در مصرف برق مخصوصا در زمان پیک برق صرفه جویی شود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان با اشاره به خاموشی های ناشی از کمبود نیرو در تابستان سال گذشته تأکید کرد: متاسفانه تابستان سال 97 خاموشی هایی در سطح استان به وجود آمد که باید با بهره گیری از تجارب آن، تدابیری برای سالهای آینده اندیشیده شود تا خدمت رسانی به مردم هرچه بهتر انجام گیرد.

وی افزود: نقش شهرستان ها در کاهش پیک برق انکارناپذیر بوده و باید فرهنگ سازی و برنامه ریزی درستی در این زمینه انجام شود.

لهونیان در ادامه به دستورکارهای باز شهرستان اشاره کرد و اذعان داشت: بعضی از دستورکارها که به دلیل وجود معارض یا به هر دلیلی امکان اجرای آن ها وجود ندارد به صورت موقت بسته شود و در صورت رفع معارض دوباره تامین اعتبار شده و اجرا گردد تا دستورکارهایی که اعتبار آن به این صورت بلوکه شده است برای دستورکارهای جدید صرف شود.

در پایان مدیر عامل به شایسته سالاری و فراهم کردن شرایط برای رشد همکاران در صورت وجود ایده و خلاقیت برای بهتر شدن خدمات شرکت و همچنین کمتر شدن هزینه ها علی الخصوص در شرایط فعلی کشور تأکید کرد.

Print

تعداد نمایش ها (450)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x