دات نت نیوک
گذر از روزمرگی و انجام هوشمندانه کارها هدف اصلی شرکت است نمایش مجموعه تصاویر

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان ;

گذر از روزمرگی و انجام هوشمندانه کارها هدف اصلی شرکت است

نویسنده: نقشبندي هانا /چهارشنبه, 14 آذر,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

در مراسم تودیع و معارفه مدیر توزیع امور شمالی برق شهرستان سنندج مدیر عامل شرکت  بر گذر از روزمرگی و انجام هوشمندانه و مدبرانه کارها در شرکت تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان هیوا لهونیان در این مراسم که با حضور معاونین، مدیران ستادی و جمعی از پرسنل امور برق شمالی برگزار گردید گفت: با توجه به مشکلات و محدودیت هایی که امروزه در کشور برقرار است تلاش برای بهتر شدن از همه جهات و جلوگیری از آسیب رسیدن به صنعت برق تنها  با برنامه ریزی هوشمندانه و مدبرانه و گذر از روزمرگی می تواند اتفاق افتد.

وی به مشکلات تابستان سال 97 اشاره کرد و گفت:  با توجه به مشکلات تابستان سال 97 و قرار گرفتن در شرایط پیش بینی نشده باید برنامه های هوشمندانه و مدبرانه ای برای شناسایی مشکلات و رفع آن ها برای تابستان سال 98 داشته باشیم.

وی در ادامه به مشکلات امروزه شرکت برق اشاره کرد و افزود: با توجه به برنامه هایی که در گذشته داشتیم و هدف و سیاست هایی بر پایه برون سپاری بیشتر وظایف به خارج شرکت، به دلیل شرایط مالی و تحریم های موجود این هدف کمی از برنامه ها فاصله گرفته که همت مضاعف همکاران را در همه امور می طلبد.

وی با اشاره به مشکلات همکاران در حوزه بیمه درمان، اعتلای جایگاه نیروی انسانی، نگهداشت و ارتقاء سطح انگیزه پرسنل را از اهم برنامه های شرکت عنوان کرد و گفت: در این راستا تمام مقولات مرتبط با نیروی انسانی و رفاه کارکنان با دقت رصد می شود و در صورت مشاهده هرگونه نقصان، تصمیم لازم در خصوصو رفع مشکل اتخاذ می گردد.

وی به برنامه ریزی های درست و منطقی اشاره کرد و اذعان داشت: پیچاندن یک نسخه واحد برای کل استان نشانه صحیح نبودن برنامه ها و اهداف شرکت است زیرا با توجه به شرایط هر استان و شهرستان مکانیزم اتخاذ شده باید  متفاوت باشد تا نتیجه درست و دلخواهی در خدمات به مشترکین بگیریم و این مستلزم همت بالای همکاران در تمام نقاط استان و شهرستان ها است.

لهونیان در این خصوص با اشاره  به وظیفه سنگین مدیران برق شهرستان ها  اذعان داشت: روند رو به افزایش مشترکین برق در استان و خدمات رسانی و کسب رضایت آنان مسئولیت سنگینی است و این هنر مدیران است که با اعمال راه کارهای جدید و اتخاذ تصمیمات درست در زمینه استفاده بهینه از منابع شرکت در رسیدن به اهداف خود یاری نمایند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در پایان ضمن اشاره به عملکرد قابل قبول شهرستان مریوان در دوران خدمت محمد آزاد حسینی و  رضایتمندی شهروندان و مسئولین این شهرستان در دوره خدمت ایشان گفت: امیدواریم در سمت جدید مدیر توزیع امور شمالی برق شهرستان سنندج موفقیت های بیشتری را از ایشان  ببینیم.

 

 

 

Print

تعداد نمایش ها (363)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x