دات نت نیوک
همسو بودن با  پیشرفت های تکنولوژی روز دنیا اجتناب ناپذیر است نمایش مجموعه تصاویر

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان;

همسو بودن با پیشرفت های تکنولوژی روز دنیا اجتناب ناپذیر است

نویسنده: نقشبندي هانا /چهارشنبه, 14 آذر,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در جمع مدیران، معاونین و روسای برق شهرستان ها از رویکرد جدی این شرکت با استفاده حداکثری  از پیشرفت ها تکنولوژی روز دنیا خبر داد.

در جلسه ای با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان برگزار گردید هیوا لهونیان با اشاره به لزوم استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در جزء جزء شرکت، گفت: برای پیشرفت در هر عرصه ای باید از روال سنتی خارج شده و از ابزار و تجهیزات به روز و مدون دنیا استفاده شود تا خدمات بهتر در مدت زمان کمتری به مشترکین ارائه شود البته  اولین بستر برای به روز رسانی خدمات شرکت برق GIS است که در تمام واحدها در حال پیاده سازی می باشد.

وی در ادامه به برنامه های موجود در شرکت اشاره کرد و افزود: برای  برنامه ریزی در همه بخش های شرکت باید موارد کلیدی و مهم در سر لوحه کار قرار گیرد تا نتیجه کار و تطبیق دادن با برنامه ها به راحتی صورت گیرد.

هیوا لهونیان به نقش مهم نظارت اشاره کرد و بیان کرد: بحث نظارت و وظیفه ناظرین باید دقیق مشخص و برنامه ریزی شده باشد این در حالی است کار نظارت به عهده تک تک افراد می باشد و برای حصول اطمینان از نتیجه درست وظایفی برای ناظرین تعریف می کنیم.

لهونیان به پیک سال 98 اشاره کرد و اذعان داشت: با برنامه ریزی های خاصی که انجام داده ایم تمام تلاش خود را خواهیم کرد که مشکلی برای تابستان سال 98 وجود نداشته باشد که البته بحث فرهنگ سازی و مصرف صحیح مشترکین یکی از راهکارهای کمک به صنعت برق در حوزه مدیریت مصرف است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان به نیاز مبرهم آموزش در بخش فرهنگ سازی مردم در شیوه صحیح مصرف انرژی اشاره کرد و گفت: مبحث آموزش مبحثی جدی و اساسی است که نه تنها در موضوع مدیریت مصرف حتی در بخش های مختلف شرکت نیز الزامی و ضروری می باشد.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت آموزش و پرورش در این فرهنگ سازی گفت: آموزش و استفاده صحیح از انرژی ها را می توان از مدارس به صورت گسترده شروع کرد که مطمئنا بازدهی بسیار خوبی خواهد داشت.

وی در پایان به تغییرات و انتصابات شرکت اشاره کرد و بیان کرد: تمام تغییرات به دلیل پویا بودن سیستم و مصلحت مشترکین و مردم می باشد که امید داریم خدمات بهتر و به روزتری به مشترکین ارائه دهیم.

 

Print

تعداد نمایش ها (365)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x