دات نت نیوک
خاموشی برق60 روستا در منطقه سرشیو مریوان رفع شد نمایش مجموعه تصاویر

خاموشی برق60 روستا در منطقه سرشیو مریوان رفع شد

نویسنده: نقشبندي هانا /شنبه, 24 آذر,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برق 60 روستا در مسیر سرشیو مریوان به علت بارش برف سنگین برف قطع شده بود با تلاش پرسنل برق شهرستان مریوان مجددا وصل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان مدیر توزیع برق شهرستان مریوان در توضیح این خبر گفت: به علت بارش برف سنگین برف در مریوان برق تعدادی از روستاهای منطقه سرشیو مریوان قطع شد که با تلاش شبانه روزی کارکنان برق این شهرستان خاموشی ها رفع و روستاها دوباره برقدار شدند.

مرتضی محبتی با اشاره به سنگینی بارش برف در این منطقه افزود: تعداد 18 اصله تیر چوبی و بتونی شبکه فشار متوسط فیدر چناره شکسته شد که با تلاش همکاران این مدیریت اقدام به ترمیم و اصلاح شبکه نمود و پس از 10 ساعت خاموشی با تامین برق از فیدرهای برق شهرستان سقز مسیر برقدار گردید.

محبتی در ادامه گفت : با اصلاح شبکه و نصب مجدد تیر تعداد 58 روستای مسیر برقدار گردید اما به دلیل شدت بحران در دو روستای خشکلان و دوپلوره که اکثر تیرهای شکسته شده در این مسیر و بعلت صعب العبور بودن منطقه بعد از 48 ساعت با تلاش کلیه همکاران و بخشداری و کمکهای مردمی برق آن روستاها نیز وصل گردید .

در پایان مدیر توزیع برق شهرستان مریوان با اشاره  به صعب العبور بودن راه ها و سختی های فراوان در این زمینه  از زحمات همکاران شهرستان مریوان و همچنین اهالی محترم منطقه بابت رفع این بحران تشکر کرد.

Print

تعداد نمایش ها (425)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x