دات نت نیوک
گردنه ژالانه دوباره برقدار شد نمایش مجموعه تصاویر

گردنه ژالانه دوباره برقدار شد

نویسنده: نقشبندي هانا /یکشنبه, 25 آذر,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
5.0

مدیر توزیع برق شهرستان سروآباد از رفع خاموشی های برق منطقه ژالانه در این شهرستان که بدنبال  بارش برف اتفاق افتاده بود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان پیمان زارعی گفت: در پی بارش شدید برف طی روزهای اخیر منجر به شکسته شدن سه اصله تیر 12 متری در گردنه ژالانه و بروز خاوشی در سطح شهر اوارامان و برخی روستاهای آن شد که علیرغم شرایط نامساعد جوی با تلاش کارکنان زحمتکش برق شهرستان سروآباد، مجددا برقدار شد.

وی در تشریح این خبر گفت: برای جلوگیری از قطعی برق سریعا اکیپی از همکاران برای بررسی وضع موجود به محل اعزام شدند و با بررسی های به عمل آماده؛ مشخص شد که تیر ها کاملا شکسته و امکان برقدار کردن شهر اورامان از طریق فیدر اورامان جود ندارد و از طریق فیدر کوهسالان برق اورامان وصل شد .

وی در ادامه با اشاره به شرایط نامطلوب آب و هوایی در این منطقه و وضعیت دشوار در امر خدمت رسانی بیان کرد: اکیپ اتفاقات ابتدا با کمک مردم منطقه با برف روبی مسیر، موفق شدند امکان حفر چاله جهت نصب تیرها را فراهم نمودند.

وی ادامه داد: پس از حفر چاله و با همت تمامی حاضرین تیرهای چوبی را علیرغم برودت هوا و بارش برف از کنار جاده به دامنه کوه برده و در محل نصب کردند، سپس سیمبانان تجهیزات و یراق آلات مورد نیاز شبکه را بر روی تیرها نصب کردند .

زارعی در پایان از تمامی نیروهای زحمت کش شهرستان سروآباد و همچنین اهالی محترم اورامانات بابت رفع این بحران تشکر کرد.

 

Print

تعداد نمایش ها (386)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x