دات نت نیوک
گردش نخبگان در سیستم اداری، عامل خلاقیت و بهره وری در شرکت خواهد بود . نمایش مجموعه تصاویر

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان‌‌ :

گردش نخبگان در سیستم اداری، عامل خلاقیت و بهره وری در شرکت خواهد بود .

نویسنده: نقشبندي هانا /پنجشنبه, 13 دی,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
5.0

در مراسم تودیع و معارفه معاونت مالی و پشتیبانی و مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان که با حضور مدیر عامل، مدیران ارشد و جمع زیادی از کارکنان در سالن آمفی تآتر این شرکت روز چهارشنبه ۱۲ دیماه برگزار شد، مدیر عامل این شرکت به ضرورت گردش نخبگان در سیستم اداری اشاره کرد  و آن را  عاملی برای ایجاد پویایی، خلاقیت و نوآوری و افزایش بهره وری نیروی انسانی دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در مراسم معارفه آقایان: شاهین میروانی، به سمت سرپرست معاونت مالی و پشتیبانی و کوهسار رسولی تبار، به سمت مدیر دفتر روابط عمومی، هیوا لهونیان مدیر عامل این شرکت بیان کرد: بزرگترین سرمایه هر شرکت نیروی انسانی است و شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از این حیث از شرکت های سرآمد در صنعت برق می باشند. 

وی در ادامه افزود: یکی از رویکردهای مهم این شرکت جانشین پروری و ارتقا ظرفیت کارشناسی و مدیریتی می باشد. 

لهونیان در ادامه با اشاره به لزوم تغییر جهت و رویکرد در هر سیستمی افزود: در دنیای امروز به روز بودن، نقش اساسی را در پیشرفت ایفا می کند و هر سیستم که در آن نوآوری و خلاقیت وجود نداشته باشد با شکست روبرو خواهد شد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان به لزوم همسو بودن با تغییرات اشاره کرد و افزود: مقاومت در برابر تغییرات، باعث رکود و آسیب های جدی در هر سیستم میشود و رسیدن به اهداف را لازمه همسو و هم جهت بودن با تغییرات در این راستا دانست .

وی در ادامه گفت: مدیران باید امکان رشد و بالندگی را به دیگر همکاران خود نیز بدهند و از تغییرات نهراسند و شرایط را برای روش های جدید و نوین مدیریتی هموار سازند .

در پایان مراسم از آقایان رامین شیخ اسمعیلی، معاون سابق مالی پشتیبانی و علیرضا صدیقی، مدیر اسبق روابط عمومی بابت زحمات چندین ساله در پست های مزبور، تقدیر و تشکر گردید.

 

Print

تعداد نمایش ها (495)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x