دات نت نیوک
ابلاغ دو مأموریت ویژه به شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان نمایش مجموعه تصاویر

ابلاغ دو مأموریت ویژه به شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان

نویسنده: نقشبندي هانا /دوشنبه, 17 دی,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
5.0

در راستای انجام فعالیت های مطالعاتی و پژوهشی شرکت توانیر و تقسیم انجام آن ها در سطح کشور، اجرای 2 مأموریت ویژه به شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان واگذار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان سرپرست معاونت برنامه ریزی و مهندسی این شرکت در توضیح این خبر گفت: شرکت توانیر به منظور ایجاد ساز و کار مناسب جهت انجام فعالیت های مطالعاتی و پژوهشی و همچنین استفاد از پتانسیل شرکت های توزیع در سطح کشور، اقدام به تعریف برنامه ها و فعالیت هایی تحت عنوان ماموریت های ویژه به شرکت های توزیع نموده است.

عبید علیمحمدی افزود: در راستای این برنامه، تهیه نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه و تدوین دستور العمل و راهکارهای جبران سازی توان راکتیو در شبکه های توزیع به استان کردستان واگذار شده است.

وی در ادامه اذعان داشت: انجام مطالعات اولیه و تدوین الگوریتم اجرای ماموریت ها، تدوین برنامه زمانبندی اجرای ماموریت ها و شناسایی پتانسیل های موجود در سطح استان اعم از حوزه های دانشگاهی و اجرایی تاکنون به انجام رسیده است.

علیمحمدی در پایان گفت: مکاتبه با سایر شرکت های توزیع در خصوص دریافت نقطه نظرات، مکاتبه، هماهنگی و برگزاری جلسات با شرکت های نرم افزاری به منظور آشنایی با فعالیت های انجام شده مشابه و آغاز تدوین نقشه راه انجام ماموریت ها با بازنگری فرآیندهای مرتبط نیز در راستای انجام این پروژه اجرایی شده است.

Print

تعداد نمایش ها (406)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x