دات نت نیوک
برق رسانی به روستای خیرآباد بيجار نمایش مجموعه تصاویر

تا پایان سال جاری محقق مي شود؛

برق رسانی به روستای خیرآباد بيجار

نویسنده: نقشبندي هانا /چهارشنبه, 10 بهمن,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مديريت توزيع برق شهرستان بيجار اعلام كرد: پروژه برق‌رسانی به روستای خیرآباد بيجار با اعتبار بالغ بر سه میلیارد و 600 میلیون ریال تا پايان سال‌جاري به بهره‎برداري مي رسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، محسن ابراهیمی با اشاره به اينكه طي سال‌هاي اخير برقدار کردن تمامي روستاهای بالای 10 خانوار در دستور كار شركت توزيع نيروي برق استان قرار گرفته است، افزود: در همین راستا پروژه برق‌رسانی به روستای خیرآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان بیجار نيز در اين چرخه گنجانده شد.

وي با اشاره به اينكه اجرای این پروژه شامل استقرار سه هزار  و700 متر خط فشار متوسط، 300 متر شبکه فشار ضعیف هوایی با کابل خودنگهدار، احداث 30 متر شبکه فشار ضعیف زمینی به منظور فیدرگیری از پست و نصب یک دستگاه پست 50KVA است، خاطرنشان كرد: این پروژه با اعتباري بالغ بر سه میلیارد و 600 میلیون ریال صورت مي‌پذيرد.

مديريت توزيع برق شهرستان بيجار با بيان اينكه اعتبار پروژه از محل عوارض برق شهرستان تأمین گرديد، يادآور شد: پروژه برق رسانی به روستای خیرآباد با وجود شرایط بد و نامساعد جوی منطقه، کماکان در حال اجرا است و تلاش مي‌شود تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد.

Print

تعداد نمایش ها (216)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x