دات نت نیوک
افتتاح 46 پروژه توزيع برق كردستان در دهه مبارك فجر نمایش مجموعه تصاویر

به مناسبت گراميداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي؛

افتتاح 46 پروژه توزيع برق كردستان در دهه مبارك فجر

نویسنده: نقشبندي هانا /شنبه, 13 بهمن,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان اعلام كرد: به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، 46 پروژه با اعتباری افزون بر 157میلیارد ریال در توزیع برق كردستان افتتاح مي‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، هيوا لهونيان ضمن گراميداشت فرارسيدن چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران، اظهار داشت: افتتاح این پروژه‌ها همزمان با ايام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامي، نشان از رشد و توسعه خدمات‌رساني به مردم در سایه تلاش همه جانبه پرسنل زحمت کش این شرکت كسب شده است.

وي با اعلام اينكه امسال و در ایام دهه مبارک فجر، 46 پروژه با اعتبار يكصد و 57 ميليارد و 300 ميليون و 700 هزار ريال در توزیع برق كردستان افتتاح مي‌شود، افزود: این پروژه‌ها در شهرهای سنندج4 پروژه، قروه 5 پروژه، سقز 5 پروژه، ديواندره 4 پروژه، مريوان 2 پروژه، بيجار 1 پروژه، بانه 4پروژه، دهگلان 7پروژه، سروآباد 5 پروه و كامياران 9 پروژه افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان با ذكر اينكه شركت توزيع نيروي برق استان به عنوان دومين دستگاه كه بيشترين افتتاحه پرژه در چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي دارا مي‌باشد، گفت: از 46 پروژه اين شركت، 4 پروژه كلنگ‌زني و 42 پروژه مربوط به طرح‌هاي برق‌رساني به روستاها، روشنايي، احداث و اصلاح شبكه مي‌باشد.

وي در پايان با بيان اينكه پروژه‌هاي قابل افتتاح و بهره‌برداري شركت توزيع نيروي برق استان كردستان در دهه فجر امسال با گستره شهر و روستا صورت ميپذيرد، يادآور شد: اين پروژه‌ها در رسته پروژه‌هاي عمراني ملي و استاني است و اميد آن مي‌رود كه با بهره‌برداري از اين پروژه‌ها، بتوان بخشي از نياز استان به خدمات شركت توزيع نيروي برق را مرتفع ساخت. 

Print

تعداد نمایش ها (159)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x