دات نت نیوک
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از همکاران این شرکت تقدیر کرد نمایش مجموعه تصاویر

به دلیل کسب نتایج مثبت در ممیزی صدور گواهینامه سه گانه IMS؛

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از همکاران این شرکت تقدیر کرد

نویسنده: نقشبندي هانا /چهارشنبه, 15 اسفند,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، بر اساس نتایج ارزیابی ممیزی صدور گواهینامه IMS از عملکرد مدیران و کلیه پرسنل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان و کیفیت برتر آن، تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، در متن تقدیر "هیوا لهونیان" مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، آمده است:

با سلام و احترام

بی‌تردید رشد، پیشرفت، ارتقاء کیفی و کسب نتایج افتخارآفرین، حاصل تلاش، انضباط اداری و مساعی دلسوزانی است که توانمندی خود را در راه اعتلای شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان صادقانه و متعهدانه به کار بسته اند.

از این رو، اکنون که نتایج ارزیابی ممیزی صدور گواهینامه IMS در سال 1397 گویای کیفیت برتر برنامه‌ها و فعالیت‌های آن مجموعه است، بر خود لازم می‌دانم از زحمات تمامی ذیصلاحان در کسب استانداردهای سه گانه ISO9001، ISO14001، OHSAS 18001 که نشان از تعهد اخلاقی و کاری، تلاش تیمی، وحدت رویه و انسجام اداری یکایک اعضای شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان است، تقدیر و تشکر نموده و از خداوند منان توفیق خدمت تحول آفرین را برای یکایک شما عزیزان طلب نمایم.

امید است با اتکال به حضرت باریتعالی در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و بهبود هر چه بیشتر کیفیت خدمات رسانی به مردم شریف استان کردستان، موفق و سربلند باشید.

هیوا لهونیان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان

Print

تعداد نمایش ها (199)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x