دات نت نیوک
اعلام آمادگي كامل شركت توزیع نیروی برق استان كردستان برای ایام نوروز 98 نمایش مجموعه تصاویر

اعلام آمادگي كامل شركت توزیع نیروی برق استان كردستان برای ایام نوروز 98

نویسنده: نقشبندي هانا /دوشنبه, 20 اسفند,1397/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان كردستان با اعلام آمادگي كامل براي مقابله با خاموشي‌هاي غيرمنتظره در ايام نوروز، گفت: اين شركت در ايام نوروز به صورت شبانه‌روزي در حالت آماده باش خواهد بود.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان كردستان، هيوا لهونيان با بيان اينكه بر اساس تصميم ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه نوروز98، «كردستان» به عنوان پايتخت نوروز كشور معرفي شده است، اظهار داشت: شركت توزيع نيروي برق استان كردستان در كنار ساير دستگاه‌هاي خدمت‌رسان در اين ايام آماده ارائه خدمات به شهروندان و مسافرين نوروزي خواهد بود.

وي با ذكر اينكه ويژگي‌هاي جوي و كوهستاني بودن منطقه شرايط خدمت‌رساني در استان كردستان را متفاوت با ساير نقاط كشور مي‌سازد، افزود: تمهيداتي انديشيده شده است كه با حضور شبانه‌روزي نيروي‌هاي بخش فني و عمليات و اتفاقات، در صورت بروز هرگونه مشكل قطعي برق نسبت به رفع سريع آن اقدام شود.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان كردستان با اعلام اينكه به صورت روتين تمام فعاليت شبكه توزيع نيروي برق استان رصد و خطوط ناپايدار شناسايي مي‌گردد، گفت: در كوتاه‌ترين زمان ممكن مشكلات مرتفع شده و تلاش مي‌شود با ارائه خدمات شايسته به مردم، علاوه بر كسب رضايت حداكثري آنان، كمترين ميزان خاموشي را در اين ايام داشته باشيم.

وي با ابراز اميدواري از اينكه با تعامل و همکاری مطلوب بین دستگاهی، بتوان نوروزي به يادماندني را براي مسافران نوروزي در استان رقم زد، تصريح كرد: در زمینه حوادث چهارشنبه آخر سال نيز واحد عمليات و اتفاقات شركت توزيع نيروي برق (121) تجهيز شده و در صورت بروز هرگونه مشكلي در محل حضور مي‌يابند.

لهونيان در پايان ضمن درخواست از مردم براي تداوم همكاري و تعامل با شركت توزيع نيروي برق در زمينه مديريت مصرف و رعايت نكات ايمني در ايام نوروز، خاطرنشان كرد: از شهروندان درخواست مي‌شود تا با استفاده از مجموعه توصیه‌های ايمني و مديريت مصرف در ايامي كه در منازل خود حضور دارند و يا در مواقعي كه تعطيلات نوروزي خود را در سفر بوده و در منزل نيستند با مديريت بهينه مصرف برق، ضمن کمک به تأمین برق مطمئن برای همه نسبت به كاهش هزينه‌هاي برق خود اقدام كنند.

Print

تعداد نمایش ها (163)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x