دات نت نیوک
قطع برق برخي از سرخط ها و ترانس ها در بحران اخير نمایش مجموعه تصاویر

مدير توزيع برق شهرستان سنندج خبر داد:

قطع برق برخي از سرخط ها و ترانس ها در بحران اخير

نویسنده: نقشبندي هانا /دوشنبه, 26 فروردین,1398/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مدير توزيع برق شهرستان سنندج خبر داد: به منظور جلوگيري از برق گرفتگي در مسير بخشداري سيروان تا پشت ديواره سد ژاوه برخي از سر خط ها و ترانس ها بي برق شدند.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان كردستان، محمد سعيد سلطاني گفت: با شروع بارش ها و آب گرفتگي و سيلابي شدن مسير بخشداري سيروان تا پشت ديواره سد ژاوه به جهت جلوگيري از برق گرفتگي و بروز حوادث، بسياري از سر خط ها و ترانس هاي اين مسير بي برق شدند.

وي افزود: در بارش هاي اخير بيش از 100 اصله تير فشار متوسط، 11 فقره ترانس و 5/8 كيلومتر خط فشار متوسط مسير بخشداري سيروان تا سد ژاوه از شبكه خارج و دچار خاموشي شد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: طي بحران اخير خسارت وارد به تأسيسات برق در اين بخش حدود 12 ميليارد ريال برآورد گرديده است.

سلطاني با اعلام اينكه؛ طي چند روز اخير ضمن بازديد هاي ميداني، وضعيت خاموشي سد ژاوه مورد رصد قرار گرفت و منطبق با آن تدابيري به جهت پيشگري از افزايش خسارت اتخاذ گرديد، تصريح كرد: حضور 15نفر نيروي فني و عملياتي و همچنين استقرار ماشين آلات سنگين(لودر، بيل مكانيكي )و بركناري6ترانس، گواهي بر اين موضوع را دارد.

مدير توزيع برق شهرستان سنندج درپايان گفت: اين مجموعه با دقت كافي تمامي اقدامات پيشگيرانه لازم به منظور حفظ پايداري شبكه برق را لحاظ نموده و از تمامي امكانات و تجهيزات مورد نياز در رويارويي با هر گونه بحران، بهره خواهد برد.

Print

تعداد نمایش ها (67)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x