دات نت نیوک
خلق اراده جمعی جهت مدیریت بهینه مصرف/ برنامه ریزی و پشتکار شاه بیت موفقیت نمایش مجموعه تصاویر

خلق اراده جمعی جهت مدیریت بهینه مصرف/ برنامه ریزی و پشتکار شاه بیت موفقیت

نویسنده: نقشبندي هانا /ﺳﻪشنبه, 10 اردیبهشت,1398/دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان با تأکید بر هم افزایی جمعی در راستای مدیریت مصرف، گفت: تلاش می شود تا با برنامه ریزی صحیح و پشتکار تمامی نیروهای خدمت رسان، پیک مصرف امسال را بدون خاموشی پشت سر بگذاریم.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، هیوا لهونیان در دیدار با مسئولین، پرسنل و مأمورین قرائت مدیریت برق شهرستان سقز، با اشاره به اینکه بارندگی‌هایی که از روزهای آغازین امسال شروع شد منجر به افزایش تولید نیروگاه‌های برق‌ آبی و قدرت بازدهی بالای آن‌ها ‌گردید، اظهار کرد: در کنار این رویداد تلاش می شود تا با برنامه‌ ریزی های مختلف در راستای مدیریت مصرف، بتوان بار امسال را بدون خاموشی سپری کنیم.

وی ضمن ارج نهادن به زحمات تمام کارکنان شرکت توزیع برق کردستان در سال ۹۷ که با تلاش، تعهد و پشتکار خود توانستند علاوه بر کسب موفقیت‌های فراوان، یکی از سخت‌ترین سال‌های اخیر را پشت‌ سر گذارند، گفت: انتظار می رود کماکان همت، اراده و تلاش این عزیزان رهین راه خدمت رسانی به مردم شریف استان باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان با ذکر اینکه به پشتوانه باور و اعتقاد به خدمت رسانی صادقانه و با بهره گیری از ظرفیت و پتانسیل موجود، هر غیرممکنی را ممکن می‌سازیم، تصریح کرد: نیروهای ارزشی این شرکت ثابت کرده اند که در شرایط بحرانی، حماسه‌ آفرین هستند.

لهونیان با تأکید بر انجام درست و صحیح مسئولیت‌ها، یادآور شد: در حال حاضر انجام درست مسئولیت‌ها نسبت به گذشته مهم‌تر است، چرا که امسال با شرایط فوق‌العاده حساسی روبرو هستیم.

وی با درخواست مدیریت هزینه ها در تمامی ابعاد، خاطر نشان کرد: همگی بایستی سفیران صنعت برق بود و هرکس در هر جایگاهی که قرار دارد، باید مدیریت صحیحی از صرفه‌جویی در منابع را داشته و روش‌های خاصی را برای این منظور اتخاذ کند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان با گریز به اینکه با وجود بارش‌های مناسب امسال و بالا‌رفتن ظرفیت نیروگاه‌های برق‌آبی، برنامه‌ای برای ایجاد ظرفیت‌های جدید رشد نداشتیم، اذعان کرد: این در حالی است که قرار بود ۵۰۰۰ مگاوات به منابع تولید اضافه شود، که خوشبختانه تا به امروز ۲۰۰۰ مگاوات آن محقق شده است.

وی با اشاره به اینکه رایزنی هایی در خصوص صادرات برق صورت پذیرفته است، یادآور شد: در راستای تحقق این مهم می طلبد در تمامی بخش‌ها بحث مدیریت مصرف به بهترین شیوه اجرا شود و اراده‌ی ملی در صرفه‌جویی برق بسیج گردد.

Print

تعداد نمایش ها (121)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x