تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۰
تاریخ بروزرسانی: ۲۵ آبان ۱۴۰۰

مدیریت توزیع برق شهرستان بانه از اتمام فاز نخست برق رسانی به پروژه 288 واحدی مسکن مهر بلوار عثمان آباد در این شهرستان با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد و 800 میلیون ریال خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان صلاح الدین قادری مدیر توزیع برق شهرستان بانه در تشریح این خبر گفت: با آماده شدن مسیر و محوطه سازی مسکن مهر بلوار عثمان آباد، برق رسانی به این پروژه نیز وارد مراحل اجرایی شد و در همین راستا ۴۲۴ متر شبکه فشار متوسط،۱۱۰۰ متر شبکه فشار ضعیف با کابل خودنگهدار و دو دستگاه ترانسفورماتور ۲۰۰ و ۲۵۰ کاوا  با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال احداث  و به بهره برداری رسید.

وی درادامه اذعان داشت: اعتبارات لازم برای اجرای این پروژه در سال ۹۸ جذب شده بود ولی به دلیل آماده نبودن محل اجرای پروژه، این کار در آبان ماه سال جاری آغاز و در مدت زمان کوتاهی به اتمام رسید که در این مرحله تعداد ۱۷ بلوک ۸ واحدی آماده نصب کنتور شده است.

قادری در ادامه یادآور شد: با توجه به اجرای زیر ساخت لازم ،در صورت آماده شدن ۱۹ بلوک بعدی ،فاز دوم این پروژه نیز اجرا خواهد شد

مدیر توزیع برق شهرستان بانه در پایان خاطرنشان کرد: امید است با اجرای این پروژه و برق رسانی به پروژه مسکن مهر تا حدی مشکل خانوارهای متقاضی حل شود.

image_pdfimage_print