از ۲۲ نفر کارمند نمونه شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان تجلیل به عمل آمد

تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۸
تاریخ بروزرسانی: ۱۸ دی ۱۳۹۸

طی مراسمی با حضور مدیر عامل و جمعی از مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از همت والا، تلاشهای ارزنده و در خور تحسین، کارکنان نمونه شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

هیوا لهونیان، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در تصریح این خبر گفت: مهمترین و حیاتی ترین سرمایه و عامل بقاء و حیات هر سازمان، نیروی انسانی متخصص، متعهد و دانش محور است و رشد و توسعه هر سازمان مرهون کارکنان فرهیخته است.

وی در ادامه افزود: وجدان کاری، تعهد در مسئولیت و خدمت خالصانه و بی منت  به مردم را از شاخصه های ارزیابی کارکنان شرکت دانست و یادآور شد: با توجه به شرایط کشور و برای عبور از دوره ای که تحریم های سختی بر کشورمان حاکم است، باید در انجام فعالیتهای سازمانی و فردی بهترین ها را سرلوحه و الگوی مناسبی برای خود و دیگران سازیم و در همه حال به مقررات و ضوابط حاکم، منشور اداری و اخلاقی شرکت پایبند باشیم و همه تلاش های خود را در جهت جلب رضایت مشترکین و ارباب رجوع قرار دهیم.

لهونیان در ادامه با اشاره به آماده بودن میدان خدمت گذاری بی منت برای همه اذعان داشت: همه باید در مسیر خدمت گام برداریم  تا شرکت توزیع برق کردستان به عنوان یکی از شرکت های شاخص در میان دیگر شرکتهای توزیع برق کشور قرار گیرد.

در پایان این مراسم از ۲۲ نفر از کارکنان نمونه و فرهیخته شرکت با اهدای لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

 

image_pdfimage_print