1

مدیر توزیع برق شهرستان دهگلان با تاکید بر اینکه بیش از 80 درصد برنامه های مرتبط با تعمیرات شبکه برق در این شهرستان اجرایی شده است، گفت: در 11 ماهه امسال 450 کیلومتر شبکه 20 کیلوولت و 480 پست عمومی و اختصاصی برق در دهگلان تعمیر و اورهال شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، کیومرث آقا محمدی مدیر توزیع برق شهرستان دهگلان از تعميرات با برنامه خطوط فشار متوسط ، فشار ضعيف و پست هاي عمومي سطح این شهرستان با هدف پایداری شبکه و افزایش ضریب اطمینان با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد و 159 میلیون ریال خبرداد.

وی با اشاره به اینکه در 11 ماه امسال بیش از 450 كيلومتر شبكه 20 كيلوولت و 480 پست عمومي و اختصاصي در دهگلان تعمیر و اورهال شد، افزود: همزمان با اجرای این پروژه 41 دستگاه تابلو روشنایی معابر روستایی احداث و اصلاح و همچنین قطعات 1360 دستگاه چراغ خیابانی نیز اصلاح و تعویض شد.

مدیر توزیع برق شهرستان دهگلان با تاکید براینکه اولويت فعالیت این مدیریت جلب رضایت مشترکین است، افزود: در همین راستا با شناسایی نقاط مشکل دار در شبکه واستفاده از تمام ظرفيت هاي موجود در قالب اكيپ هاي تعميراتي خط سرد و گرم، نسبت به اصلاح ، تعمير و ساماندهي شبكه اقدامات لازم انجام شده است.

آقامحمدی اضافه کرد : تاکنون بیش از80 درصد برنامه های مربوط به تعمیرات شبکه در سطح شهرستان دهگلان اجرا شده است.

مدیر توزیع برق شهرستان دهگلان در پایان با تاکید بر اینکه شدت فرسودگی شبکه در برخی مناطق دهگلان به حدی زیاد است که باید شبکه مجدد بازآرایی شود، افزود: هدف از تعمیر و اورهال شبکه اصلاح وکاهش اختلال درشبکه برق وهمچنین افزایش رضایتمندی مشترکین است.