1

به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن و چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان دوشادوش ملت بصیر و ولایتمدار ایران اسلامی در مراسم راهپیمایی باشکوهی که به همین مناسبت در کردستان برگزار گردید، حضوری گسترده یافتند.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان کردستان؛ مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان به همراه مدیر دفتر حراست، معاونین و دیگر مدیران و كاركنان اين شركت همگام با ديگر اقشار مردم در این راهپیمایی حماسي حضور يافتند.

حضوري از جنس خدمت جهادي 

در راستاي تامين برق جايگاه و مسير راهپيمايي با توجه به پيش بيني هاي قبلي، تمهيدات ويژه اي از روزهای قبل جهت پايداري برق در روز برگزاري مراسم شكوهمند 22 بهمن ديده شد.

اقدامات به عمل آمده شامل بازديد كامل خطوط برق و رفع نقاط ضعف احتمالي شبكه برق در سطح شهرستان های تابعه بوده و علاوه بر اين، كليه اكيپ هاي عملياتي در سطح شهرستان ها   در روز برگزاري مراسم در آماده باش کامل بوده و در راستاي تامين و پايداري برق فعاليت داشتند.

تامين برق پايدار جايگاه مراسم به صورت ويژه از طريق پايدارترين مسيرهاي ممكن در كمترين زمان ممكن صورت پذيرفته تا در مراسم راهپيمايي 22 بهمن 1402 با قدرت نمايي شكوهمند مردم شريف استان و حضور خانواده بزرگ شركت توزيع نيروي برق استان به بهترين شكل ممكن برگزار شود.