x

دریافت اطلاعات خاموشی‌ها

برای مشاهده اطلاعات خاموشی‌ها کلیک کنید


مشاهده

حفظ حریم شخصی

تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۷
تاریخ بروزرسانی: ۵ اسفند ۱۳۹۷

پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ای‌میل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را گردآوری می‌کند. هم‌چنین پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان اطلاعات جمعیت‌شناختی ناشناس، که مختص به شما نیست، (مانند کد پستی، سن، جنسیت، ترجیحات، علائق و …) را نیز گردآوری میکند.

هم‌چنین اطلاعاتی درباره سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما به‌صورت خودکار توسط پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان جمع‌آوری می‌شود. این اطلاعات ممکن است شامل موارد زیر باشد: آدرس آی‌پی، نوع مرورگر، نام دامنه، زمان دسترسی و آدرس وبسایت‌های ارجاع‌دهنده. این اطلاعات توسط پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.

لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دست‌رس در پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان و وابستگان‌ش استفاده می‌کند. هم‌چنین پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان فهرست مشتریان‌ش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ای‌میل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان استفاده کنند؛ هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.

پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان سایت‌ها و صفحاتی که مشتریان‌مان از طریق پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان مشاهده می‌کنند را ردگیری می‌کند تا مشخص کند که کدام یک از خدمات پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان پرطرف‌دارتر است. این داده‌ها به منظور ارائه محتوای سفارشی و تبلیغات از طریق پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان به مشتریانی که رفتارشان نشان‌گر علاقه آن‌ها به برخی زمینه‌های خاص است، استفاده می‌شود.

پایگاه اینترنتی پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان اطلاعات، بدون اعلان قبلی، شخصی شما را افشا خواهد کرد تنها اگر توسط مراجع قانونی چنین چیزی خواسته شده باشد یا با اطمینان معتقد باشد این فعل لازم است تا: ۱) با فرایندهای قانونی‌ای که توسط پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان و سایت مورد پذیرش است، هم‌راهی داشته باشد؛ ۲) از حق و دارایی‌ پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان حفاظت و دفاع کند؛ و ۳) در شرایط بحرانی، به منظور حفظ امنیت کاربران خود و یا عموم مردم، رفتار کند.

استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان رجیستر کرده باشید، یک کوکی به پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

امنیت اطلاعات شخصی شما

پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده، حفاظت می‌کند. پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده محافظت می‌کند . هنگامی که اطلاعات شما (مانند شماره حساب کارت اعتباری) به سایتی دیگر منتقل میشود، با استفاده از کدسازی ـ مانند پروتکل SSL ـ محافظت می‌شود.

تغییرات دراین بیانیه

پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان مطلع شوید.

اطلاعات تماس

پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان کامنت‌های شما ناظر به این بیانه حریم خصوصی را گرامی می‌دارد. اگر معتقدید پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان به این بیانه وفادار نمانده، لطفا از طریق آدرسadminsite@kurdelectric.ir با ما تماس بگیرید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مشکل را پیدا کرده و تا حد امکان رفع کنیم.

image_pdfimage_print