شبکه برق شهر کانی دینار در مریوان اصلاح و بهسازی شد

تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
تاریخ بروزرسانی: ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

مدیر توزیع برق شهرستان مریوان گفت: شبکه برق مسیر اصلی شهرکانی دینار در راستای تامین برق مطمئن و پایدار با اعتباری بالغ بر ۳۷  میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اصلاح و بهسازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، عبدالرحمن مرادی مدیر توزیع برق شهرستان مریوان گفت: به منظور افزایش رضایتمندی مشترکین و توسعه پایدار شبکه، طرح  اصلاح و ساماندهی شبکه برق شهرکانی دینار از توابق بخش مرکزی شهرستان مریوان به طول  ۲۵ کیلومتر با اصلاح و تبدیل شبکه فشار ضعیف هوایی سیمی به کابل خود نگهدار انجام و به بهره برداری رسید.

وی افزود: در همین راستا ۴۶۰عدد جعبه انشعاب نصب و همچنین تعدادی رگلاژ  پایه در محل نصب  و جابجایی شد تا مشترکین کانی دیناری  از برق مطمئن و پایدار بهره مند شوند و مشکلی در رابطه با قطعی برق و خاموشی ناخواسته نخواهند داشت.

مدیر توزیع برق شهرستان مریوان هدف از اجرای این پروژه را اصلاح و بازآرایی شبکه های فرسوده، کاهش تلفات انرژی، رفع ضعف ولتاژ، تعدیل روشنایی و رفع حریم شبکه های برق عنوان کرد.

وی در ادامه با تاکید براینکه یکی از  درخواست های مردم این منطقه اصلاح شبکه روشنایی معابر محلات این شهربود که بلافاصله و پس از انجام مطالعات کارشناسی شبکه روشنایی معابر همزمان  با نصب ۳۰ دستگاه چراغ روشنایی و ترمیم، تعویض و تبدیل  لامپ های سوخته ونیم سوز اجرا و به اتمام رسید.

مرادی در پایان عنوان کرد: شهر کانی دینار ۵۰۷۲ مشترک برق دارد که ۴۶۷۰ مشترک آن در بخش خانگی ، ۳۴۸ مشترک در بخش تجاری و۵ مشترک دربخش صنعتی هستند.

image_pdfimage_print