تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۴۰۰
تاریخ بروزرسانی: ۱۲ تیر ۱۴۰۰

نیروهای عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان به صورت ویژه بر تأمین برق حوزه های برگزاری آزمون سراسری کنکور در استان کردستان و جلوگیری از بروز خاموشی های احتمالی در روزهای پنج شنبه و جمعه نظارت داشتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در تشریح این خبر گفت: به منظور اطمینان از آسایش داوطلبان کنکور سراسری در زمان برگزاری آزمون در روزهای دهم و یازدهم تیر ماه، برنامه ریزی های لازم در راستای تأمین برق حوزه های امتحانی انجام گرفت و آموزش لازم نیز به مسئولان این حوزه ها به منظورتسهیل ارتباط با نیروهای عملیات و اتفاقات این شرکت برای رفع مشکلات پیش آمده احتمالی در حوزه برق داده شد.

سید محمد فتحی با بیان اینکه بازدید میدانی از مراکز برگزاری آزمون به عمل آمد تأکید کرد: با توجه به حساسیت کنکور امسال برای رفع نگرانی خانواده ها تمامی پیش بینی های فنی لازم به منظورتأمین برق در محل های آزمون بعمل آمد.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در ادامه سخنان خود  با بیان اینکه  چک لیست های کنترل و نظارت بر جلوگیری حوادث احتمالی بررسی و تکمیل گردید، اذعان داشت: کنترل و نظارت بر سالم بودن خودروهای عملیاتی، بررسی وضعیت انشعابات برق حوزه های برگزاری، تعیین کشیک ویژه و نیروهای عملیاتی و پشتیبانی از دیگر اقدامات شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان است.

فتحی در پایان سخنان خود گفت: رسالت شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان تأمین برق پایدار است، این شرکت با تمامی امکانات، تجهیزات و تمهیدات لازم را برای ارائه خدمات مطلوب در زمان برگزاری آزمون کنکور سراسری بکار برده شد و این آزمون در روزهای دهم و یازدهم تیر ماه بدون خاموشی و بدون کوچکترین مشکل برگزار گردید.

image_pdfimage_print