میز خدمت دستگاه های اداری در مناطق و محل های مختلف سنندج برگزار گردید

در راستای تکریم ارباب رجوع و با هدف بررسی مسائل و مشکلات مردم؛

تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ بروزرسانی: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

میز خدمت دستگاه های اداری با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان و سایر ادارات شهرستان در راستای تکریم ارباب رجوع و با هدف بررسی مسائل و مشکلات مردم در محل مسجد حضرت رسول اکرم (ص) منطقه آساوله برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در این جلسه هر یک از ادارات نسبت به رفع و رسیدگی مشکلات مردم در بخش های مختلف نواحی منفصل شهری، اقدام نمودند.

هیوا لهونیان، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در توضیح این خبر گفت:  هدف از برگزاری میز خدمت، تکریم ارباب رجوع و بررسی مسائل و مشکلات مردم در شهر و روستاها به خصوص مناطق و محلات محروم می باشد.

وی افزود: شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان نیز با حضور مدیران شهرستان سنندج و تعدادی از مدیران حوزه ستادی ضمن ارتباط حضوری و نزدیک با آنان و دریافت درخواست های مراجعین، نسبت به بررسی درخواست ها و ارائه راه حل های مناسب اقدام نمود.

لازم به ذکر است برخی درخواست های دیگری هم که درحوزه ی اختیار برق شهرستان قرار نگرفته، جهت کسب تکلیف و اعلام نتیجه به حوزه ستادی ارجاع گردید تا در اسرع وقت بررسی و اقدامات متناسب به عمل آید.

لهونیان در ادامه اذعان داشت: برنامه ریزی ها  و شیوه ارائه خدمات به مردم باید به گونه ای باشد که سعی در هموارکردن و برطرف نمودن مشکلات مردم و ارائه خدمات با کیفیت به مشترکین برق در سطح استان باشیم.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در پایان تأکید کرد: خوشبختانه در مسجد حضرت رسول اکرم ( ص ) در منطقه آساوله پاسخگوی همه مراجعات به شرکت توزیع نیروی برق  بودیم و بسیاری از درخواست ها در همان روز و در محل میزخدمت رفع گردید و تعدادی از درخواست ها نیز برای بررسی های بیشتر و اعلام نتیجه به حوزه ستادی ارجاع گردید.

لازم به ذکر است این جلسه با تولیت سازمان بسیج کارمندان ادارات کل و استانداری کردستان برگزار گردید.

image_pdfimage_print