1

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در این جلسه هر یک از ادارات نسبت به رفع و رسیدگی مشکلات مردم در بخش های مختلف نواحی منفصل شهری، اقدام نمودند.

هیوا لهونیان، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در توضیح این خبر گفت:  هدف از برگزاری میز خدمت، تکریم ارباب رجوع و بررسی مسائل و مشکلات مردم در شهر و روستاها به خصوص مناطق و محلات محروم می باشد.

وی افزود: شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان نیز با حضور مدیران شهرستان سنندج و تعدادی از مدیران حوزه ستادی ضمن ارتباط حضوری و نزدیک با آنان و دریافت درخواست های مراجعین، نسبت به بررسی درخواست ها و ارائه راه حل های مناسب اقدام نمود.

لازم به ذکر است برخی درخواست های دیگری هم که درحوزه ی اختیار برق شهرستان قرار نگرفته، جهت کسب تکلیف و اعلام نتیجه به حوزه ستادی ارجاع گردید تا در اسرع وقت بررسی و اقدامات متناسب به عمل آید.

لهونیان در ادامه اذعان داشت: برنامه ریزی ها  و شیوه ارائه خدمات به مردم باید به گونه ای باشد که سعی در هموارکردن و برطرف نمودن مشکلات مردم و ارائه خدمات با کیفیت به مشترکین برق در سطح استان باشیم.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در پایان تأکید کرد: خوشبختانه در مسجد حضرت رسول اکرم ( ص ) در منطقه آساوله پاسخگوی همه مراجعات به شرکت توزیع نیروی برق  بودیم و بسیاری از درخواست ها در همان روز و در محل میزخدمت رفع گردید و تعدادی از درخواست ها نیز برای بررسی های بیشتر و اعلام نتیجه به حوزه ستادی ارجاع گردید.

لازم به ذکر است این جلسه با تولیت سازمان بسیج کارمندان ادارات کل و استانداری کردستان برگزار گردید.