x

نرم افزار همراه

برای مشاهده نرم افزار های تلفن همراه ما روی دکمه زیر کلیک کنید


مشاهده

به منظور مدیریت مصرف بهینه برق و عبور از پیک بار تابستان سال‌جاری صورت گرفت؛ نصب ۲۰۰ دستگاه کنتور هوشمند ۳ فاز با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال

تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
تاریخ بروزرسانی: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (رای داده نشده)
Loading...

مدیر توزیع برق شهرستان سقز از نصب ۲۰۰ دستگاه کنتور هوشمند فهام جدید برای مشترکین بخش کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال طی اردیبهشت و خرداد ماه جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق کردستان، عطااله نوروزی در تصریح این خبر گفت: هدف از اجرای این طرح از بین بردن خطای انسانی با قرائت از راه دور و ارتقاء کیفیت خدمات با حذف قرائت های حضوری، استفاده از اطلاعات کنتورها در طرح‌های عبور از پیک تابستان، مشاهده میزان بار مصرفی مشترک و استفاده پایش اطلاعات توان مصرفی مشترکان در بازه‌های اعلام‌شده، خواهد بود.

وی کنتور هوشمند را یکی از پیش‌نیازهای اعمال برنامه مدیریت مصرف برشمرد و افزود: هرگونه تحول در چگونگی مصرف انرژی مستلزم دستگاه‌های اندازه‌گیری چندزمانه است که کنتورهای هوشمند این نقش را ایفا می کنند.

نوروزی در پایان یادآور شد: کنتورهای هوشمند با رصد کردن  بارمصرفی مشترکان و انتقال مصرف آنان از ساعات پیک به ساعات کم‌مصرفی موجب خواهند شد تا نیاز به سرمایه‌گذاری کمتری در بخش نیروگاهی و شبکه در پیک مصرف انجام شده و شبکه برق کشور دچار شرایط اضطراری و اعمال خاموشی نشود.

image_pdfimage_print