تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷
تاریخ بروزرسانی: ۲۶ تیر ۱۳۹۸

مدیر توزیع برق شهرستان دیواندره با اعلام اینکه تدابیر ویژه‌ای برای ایام تعطیلات نوروزی 98 انديشيده شده است، خبر داد: چهار اکیپ فوریت‌های امدادی مدیریت برق دیواندره در ایام نوروز به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، سینا چاره‌جو ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو با اشاره به فعالیت مستمر نیروهای مدیریت برق شهرستان دیواندره در راستای خدمات‌دهی به شهروندان در طول سال، اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز، اقدامات این مدیریت برای رفع خاموشی‌های احتمالی، بیشتر شده است.

وی با بیان اینکه تدابیر و برنامه‌ریزی‌های لازم در خصوص رفع هر نوع خاموشی در ایام پایانی سال و نوروز اندیشیده شده است، گفت: تعویض لامپ‌های سوخته و رفع عیوب روشنایی معابر سطح شهر دیواندره و زرینه، تأمین روشنایی در مبادی ورودی شهر خصوصاً اماکنی که به اسکان مسافران تخصیص یافته و دیگر نقاط سطح شهر مهمترین این اقدامات می‌باشد.

مدیربرق شهرستان دیواندره با اعلام اینکه علاوه بر فعالیت مراکز اتفاقات شهری و روستایی، سایر پرسنل فنی و عوامل اجرایی این مدیریت نیز در قالب ۴ اکیپ مجهز به خودرو و تجهیزات فردی و گروهی تقسیم‌بندی شده‌اند، تصریح کرد: این تیم‌ها بر اساس برنامه‌ریزی‌های بعمل آمده در ایام نوروز به صورت کشیک فعالیت خواهند داشت.

وی با اذعان به اینکه اکیپ‌ها در سطح شهر و در بخش‌های کرفتو، چهل چشمه و سارال به صورت جداگانه برای رفع خاموشی و مشکلات احتمالی مربوط به شبکه های توزیع برق شهرستان آماده ارائه خدمات می‌باشد، خاطرنشان کرد: امید است شهروندان هرچه سریعتر نسبت به پرداخت قبوض برق مصرفی و سایر بدهی‌های خود به شرکت توزیع نیروی برق، اقدام نموده و شرکت را در ارائه هر چه بهتر خدمات خود یاری کنند.

image_pdfimage_print