تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۸
تاریخ بروزرسانی: ۲۰ فروردین ۱۳۹۸

معاون بهره براری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از آمادگی کامل اکیپ‌های اجرایی و مراکز عملیات و اتفاقات شهری و روستایی توزیع برق استان کردستان در زمان بروز سیلاب که در صورت بارش‌های احتمالی به وجود خواهد آمد، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، رسول ملکی، معاون بهره‌برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع برق کردستان از آمادگی کامل و شبانه‌روزی اکیپ‌های اجرایی و پیمانکاران مراکز  عملیات و اتفاقات شهری و روستایی استان کردستان در راستای پیشگیری از قطعی احتمالی برق ناشی از وقوع سیل و موج بارشی برف و باران وارد شده به غرب کشور خبر داد.

وی افزود: ظرفیت و پتانسیل ۴۴ اکیپ اجرایی شرکت و ۳۳ اکیپ مراکز عملیات و اتفاقات شهری و روستایی شهرستان‌های سطح استان با تمام امکانات و تجهیزات، نفرات و خودروهای سبک و سنگین موجود جهت مقابله با هرگونه اتفاق احتمالی ناشی از بارش‌های اخیر در سطح استان به خدمت گرفته شده است.

ملکی با ذکر اینکه پیمانکاران خصوصی فعال سطح شرکت نیز در راستای مواجهه با بحران های احتمالی بسیج شده اند، از تمامی همکاران و پیمانکاران ساعی و زحمت‌کش در این خطه تقدیر و تشکر کرده و گفت: این نیروها بصورت آنکال و ۲۴ ساعته در خدمت تأمین برق پایدار و ارائه خدمات برق‌رسانی به مردم عزیز استان می‌باشند.

وی با تأکید بر اینکه نیروهای اتفاقات و عملیات شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در صورت بروز هرگونه حادثه احتمالی که شبکه برق را دچار مخاطره نماید، وارد عمل خواهند شد: تصریح کرد: امید است مردم شریف استان، نهایت همکاری را با این اکیب‌ها بکار گیرند.

معاون بهره براری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در پایان با درخواست اینکه مردم آرامش خود را در زمان بروز قطعی‌های موقت احتمالی برق که در صورت بارش‌های سنگین برف و باران که امکان ایجاد سیلاب و آبگرفتگی معابر، رانش زمین و شکستگی پایه منجر به پارگی شبکه می‌شود، خاطرنشان کرد: خواهشمند است شهروندان در صورت بروز هرگونه حادثه‌ای می توان از طریق تماس با سامانه شبانه روزی ۱۲۱ اتفاقات شهری و مراکز عملیات و اتفاقات روستایی، تا رسیدن اکیپ‌های عملیاتی به محل، از دستکاری تأسیسات و لوازم برقی که امکان برق گرفتگی و خطرات جانی برای آنان را دارد، جداً اجتناب کنند.

image_pdfimage_print