تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸
تاریخ بروزرسانی: ۱۲ آذر ۱۳۹۸

مراسم تودیع و معارفه مدیر توزیع برق شهرستان بیجار با حضور قائم مقام مدیر عامل در امور برق شهرستان های تابعه، معاونت منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان و فرماندار شهرستان بیجار، در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، در ابتدا قائم مقام مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان با قدردانی از فعالیت ها و زحمات محسن ابراهیمی مدیر سابق شهرستان بیجار و آرزوی موفقیت برای هادی محمدمرادیان، از سرپرست جدید برق شهرستان بیجار درخواست کرد تا همه ی توان خود را صرف خدمت به مردم شریف بیجار نمایند و از ظرفیت های خوب مجموعه شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان برای ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به شهروندان بیجاری بهره کامل را بگیرند.

در ادامه ابراهیمی ضمن تشکر از زحمات و همکاری مجموعه شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان و با تقدیر از تعامل سازنده و مثبت فرمانداری و ادارات شهرستان بیجار و همچنین سپاس ویژه از تلاش های مستمر کارکنان برق بیجار و آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید، گزارشی از فعالیت های دوران تصدی خود ارائه  کرد.

 وی افزود: از سال ۱۳۹۴ تاکنون، با حمایت مسئولین و تلاش های بی دریغ تمامی همکاران برق شهرستان بیجار، فعالیت های فراوانی مانند تکخوانی نمودن کلیه روستاهای برقدار سطح شهرستان ،شروع اصلاح شبکه های فرسوده توزیع برق، راه اندازی پست فوق توزیع حسن آباد یاسوکند به منظور تأمین برق واحدهای تولیدی و صنعتی و موارد دیگری از این دست برای خدمت رسانی مطلوب و مقبول به همشهریان ارجمند صورت گرفته است .

در ادامه هادی محمدمرادیان، به عنوان سرپرست جدید برق شهرستان بیجار، ضمن تشکر از اعتماد مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در سپردن مسئولیت برق شهرستان بیجار به ایشان، از زحمات و خدمات شایسته مهندس ابراهیمی تشکر و با آرزوی موفقیت برای ایشان، خاطرنشان کرد که شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان و به تبع آن برق شهرستان بیجار با تمام توان و امکانات خود برای رسیدن به هدف اصلی خود که خدمت رسانی به مردم شریف و بزرگوار این شهرستان می باشد گام خواهد برداشت.

وی افزود مردم این شهرستان لایق بهترین ها هستند و مدیریت برق شهرستان بیجار نیز مکلف به ارائه بهترین و شایسته ترین خدمات به آنان هستند.

در ادامه علی اکبر ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار در این آیین، با تشکر از فعالیت ها و زحمات مهندس ابراهیمی و آرزوی موفقیت برای مهندس محمدمرادیان و با اشاره به اینکه مدیریت توزیع برق شهرستان بیجار یکی از ادارات موفق و توانمند سطح شهرستان در زمینه خدمت رسانی مطلوب به مردم بوده است، از سرپرست جدید برق شهرستان بیجار درخواست کرد تا با در نظر گرفتن سه نکته اساسی تکریم ارباب رجوع، تلاش در راستای رونق تولید ملی و همچنین تعامل مثبت و سازنده با سایر نهادها و ادارات سطح شهرستان، اقدامات مثمرثمر و مفیدی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و همشهریان بیجار برداشته شود .

گفتنی است در پایان این مراسم با اهداء لوح های تقدیر توسط قائم مقام مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان و فرمانداری شهرستان بیجار از زحمات و کوشش های مدیر سابق شهرستان بیجار تقدیر به عمل آمد.

image_pdfimage_print