تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
تاریخ بروزرسانی: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

مدیر توزیع برق شهرستان قروه از اصلاح و بهینه سازی روشنایی معابر شهرستان قرو با اعتباری بالغ بر 1 میلیاردو 660 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان فرهاد میمنت آبادی در تشریح این خبر گفت:هدف اصلی از اجرای این طرح رضایتمندی هرچه بیشتر شهروندان و کاهش تلفات انرژی نیروی برق به علت مشکلات سیستم شبکه روشنایی معابر،بهبود شبکه روشنایی با اولویت حفظ پروتوکل های زیست محیطی و توجه به زیبا سازی مبمان شهری و روستایی دانست.

وی در ادامه افزود:تامین روشنایی معابر،منابع اقتصادی و اجتماعی زیادی را به دنبال دارد که عمده ترین آنها کاهش حوادث و سوانح عمومی در محیط خیابانها و جاده ها حتی با ترافیک کم که عمدتا ناشی از عدم دید کافی می باشد،ایجاد امنیت و کاهش جرائم به منظورنظارت بهتر،تسهل و تسریع در تردد وسایل نقلیه،امکان ادامه فعالیتهای صنعتی در شب که باعث افزایش چشمگیربهره وری خواهد بود،تبدیل محیط کار و معابر به محیطی زیبا و فرح بخش در شب حین حفظ زیبایی آنها در روز می باشد.

فرهاد میمنت آبادی در ادامه اذعان داشت:بابرنامه ریزی انجام شده در راستای کیفیت روشنایی در سطح معابر،تلاش شده روشنایی بخشی های وسیعی از شهرستان قروه بهبود پیدا کند،که عملیات بهبود روشنایی معابر با تعویض تجهیزات معیوب از قبیل ۲۱۸۹ عدد لامپ ،۶دستگاه چراغ خیابانی،۷ دستگاه فتوسل،۵دستگاه کنتاکتور،۱۰۱عدد سرپیچ،۲۹ عدد ترانس و ۱۶۹ عدد ایگناتور با اعتباری بالغ بر ۱ میلیاردو ۶۶۰ میلیون ریال و از محل اعتبارات داخلی شرکت به بهره برداری رسید.

وی در پایان خاطر نشان کرد:هدف از اجرای این طرح ها رضایتمندی هرچه بیشتر شهروندان و ارائه برق مطمئن و پایدار به مردم می باشند.

image_pdfimage_print