تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ بروزرسانی: ۲۳ اسفند ۱۳۹۹

مدیرتوزیع برق شهرستان کامیاران از احداث شبکه فشار ضعیف هوایی بمنظور تامین برق متقاضیان انشعابات جدید در نقاط مختلف این شهرستان با اعتباری بالغ بر 7 میلیاردو 800 میلیون ریال خبر داد..

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان شهرام بهمنی در تشریح این خبر گفت: در سالجاری ۴۰۰۰ متر شبکه  فشار ضعیف هوایی در راستای زیرساخت لازم بمنظور تامین برق متقاضیان انشعابات جدید در نقاط مختلف شهرستان کامیاران، در بخش شهری و روستایی، احداث گردیده است.            

وی در ادامه افزود: در سالجاری  به منظور تامین برق متقاضیان و مشترکین جدید، کاهش شعاع تغذیه شبکه فشار ضعیف ، ارتقای ضریب اطمینان شبکه و کسب رضایتمندی مردمی، با احداث ۴۰۰۰ متر شبکه فشار ضعیف هوایی  ونصب ۱۳۹ اصله تیر بتونی با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و هشتصد میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت توزیع و برقراری ۷۰ فقره انشعاب برای متقاضیان اقدام گردیده است.          

وی در ادامه یادآور شد: واگذاری انشعاب‌های جدید برق در بخش‌هایی که شبکه توزیع نیروی برق وجود ندارد مستلزم احداث شبکه جدید است که با  تلاش همکاران این مدیریت عملیات توسعه و احداث شبکه در کوتاهترین زمان ممکن صورت گرفته و امید میرود این روند در سالهای آتی با انجام برنامه ریزیهای منسجم و مدون فاصله بین درخواست متقاضی و نصب انشعاب را به حد مطلوب تری برساند.                                                   

 وی  در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه انجام عملیات توسعه و احداث، سرویس، تعمیرات و نگهداری شبکه‌ها مستلزم بودجه عمرانی سنگین است و فرآیند تخصیص بودجه و اعتبارات، متناسب با عملکرد شرکت در زمینه وصول مطالبات برق مصرفی است، از تمامی مشترکان برق استان انتظار داریم با پرداخت به‌موقع بهای برق مصرفی خود، مجموعه شرکت توزیع نیروی برق استان را در زمینه ارائه خدمات تامین برق پایدار یاری کنند.

image_pdfimage_print