افزایش تعداد مشترکین جدید در سال ۹۷

معاون فروش و خدمات مشترکین خبر داد:

تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ بروزرسانی: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان خبر داد: از ابتدای سال 97 تا کنون 18 هزار و 986 مشترک جدید به مشترکین شرکت افزوده شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، هیوا خرم ضمن اعلام این خبر گفت: هم اکنون تعداد مشترکین به ۶۴۵ هزار مشترک رسیده، که بیشترین تعداد مربوط به تعرفه خانگی با ۵/۸۳ درصد و کمترین تعداد مربوط به تعرفه صنعتی است.

وی بیان کرد: در مجموع ۲۰ هزار و ۶۹۸ مورد ایجاد سابقه برای انشعابات دیماندی و غیر دیماندی و بازفروش روستایی انجام شده است.

خرم با اشاره به مقایسه میزان مصرف انرژی به نسبت سال گذشته افزود: میزان انرژی مصرف شده در پایان سال ۹۷ به ۲ میلیارد و ۱۲۴ میلیون کیلووات ساعت رسیده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۸ درصد افزایش یافته است.

وی اذعان داشت: بیشترین کاهش مصرف مربوط به شهرستان قروه در بخش تعرفه کشاورزی با ۲۰ درصد کاهش مصرف بیشترین سهم را به خوداختصاص داده است که نشان دهنده همکاری و همدلی مشترکین کشاورزی آن شهرستان با شرکت بوده است.

معاون فروش و خدمات مشترکین با اشاره به درصد تلفات انرژی گفت: درصد تلفات انرژی در سال ۹۷ به ۸۴/۹ درصد رسیده که این مقدار با توجه به میزان سال گذشته در حدود ۸ دهم درصد کاهش داشته است.

وی درپایان گفت با توجه به کمبود اعتبار این بخش ؛نگهداشت تلفات، کاری بس بزرگ و قابل توجه است.

image_pdfimage_print