انشعابات صنعتی و اداری سقز هوشمندسازی شد

در راستای کاهش میزان مصرف انرژی؛

تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷
تاریخ بروزرسانی: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

مدیر برق شهرستان سقز خبر داد: ۹۶ انشعاب صنعتی، ۱۲ انشعاب اداری و هم‌چنین تمامی هفت جایگاه‌ CNG سطح شهرستان سقز به کنتورهای هوشمند مجهز شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، عطااله نوروزی با اشاره به اینکه طی چند سال اخیر برنامه‌های مختلفی در راستای هوشمندسازی بخش‌های مختلف شبکه برق شهرستان سقز در حال اجرا و برنامه‌ریزی است، اظهار داشت: یکی از شاخص‌ترین این فعالیت‌ها، نصب کنتورهای هوشمند مشترکین است.

وی با ذکر اینکه نصب این کنتورها برای مشترکین دیماندی منجر به کاهش ۵۰ درصدی میزان مصرف انرژی می شود، افزود: امید است تا پایان سال آتی با توزیع کنتورهای هوشمند بتوان گام‌های مؤثرتری را برداشت.

مدیر برق شهرستان سقز با بیان اینکه مشترکین دیماندی در اولویت نصب کنتور هوشمند قرار دارند، تصریح کرد: این طرح از مشترکین با دیماند بالا شروع شده و به تدریج کلیه مشترکین دیماندی به این نوع کنتور‌ها تجهیز می‌شوند.

وی در پایان اقدامات صورت گرفته در راستای ارتقای هوشمندسازی شبکه را شامل نصب کنتورهای هوشمند برای ۹۶ انشعاب صنعتی، ۱۲ انشعاب اداری و تمام جایگاه‌های CNG سطح شهرستان سقز که شامل ۷ ایستگاه می‌باشد، دانست.

image_pdfimage_print