تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۴۰۱
تاریخ بروزرسانی: ۴ بهمن ۱۴۰۱

سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان قروه از واگذاری هزارو ۳۶۷ انشعاب برق به مشترکان بخش های شهری و روستایی در این شهرستان طی ۱۰ ماه امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، محمد رضا حاجیان سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان قروه گفت: از ابتدای سال تا دی ماه امسال  هزارو ۳۶۷ انشعاب جدید برق در این شهرستان به مشترکان بخش های شهری و روستایی واگذر شده است.

وی افزود: ازاین میزان انشعاب واگذار شده هزارو ۹۱ انشعاب مربوط به مشترکین بخش خانگی و تجاری شهری و ۲۷۶ انشعاب نیز مربوط به مشترکان روستایی بوده است.

حاجیان با تاکید بر اینکه این شهرستان رتبه چهارم نصب و فروش انشعاب را در سطح استان به خود اختصاص داده است، بیان کرد: تاکنون بیش از۷۰۰ دستگاه کنتورهوشمند در این حوزه نصب شده و بیش از۸۰ درصد مشترکان دیماندی و چاه آب کشاورزی به کنتورهوشمند طرح فهام مجهز شده اند.

وی اظهار داشت: سال گذشته قریب به ۶۵۰ فقره کنتور در سطح شهرستان قروه تعویض و همچنین ۱۲۵ دستگاه کنتور برق نیز اصلاح و تعمیر شد.

سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان قروه در پایان اظهار داشت: تمام خدمات این شرکت ازطریق اپلیکیشن برق من و قابل دریافت است ومشترکان میتوانند بادریافت این اپلیکیشن ازنرم افزار کافه بازار غیرحضوری خدمات صورتحساب ؛خدمات فروش وپس ازفروش انشعاب برق ؛رفع خاموشی و … را دریافت کنند.

 

image_pdfimage_print