تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۴۰۰
تاریخ بروزرسانی: ۳ اسفند ۱۴۰۰

مدیر توزیع برق شهرستان قروه از تعویض و اصلاح بیش از ۴۳۰۰ دستگاه چراغ روشنایی  معابر در سطح شهر و ۱۵ روستای این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۳  میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، فرهاد میمنت آبادی مدیر توزیع برق شهرستان قروه گفت: درراستای مدیریت مصرف انرژی وارائه خدمات مطلوب به مردم، اجرای پروژه اصلاح و بهسازی شبکه روشنایی معابر شهری و روستایی این شهرستان انجام شد.

وی با اشاره به اینکه اجرای این طرح پس از بررسی چراغ های روشنایی معابر آغاز شد، افزود: در همین راستا امسال تاکنون بیش از ۴۳۰۰ دستگاه چراغ روشنایی معابر در سطح شهرها و روستاهای شهرستان قروه اصلاح و تعمیر شده است.

مدیر توزیع برق شهرستان قروه با اشاره به اینکه این طرح در ۱۵ روستای شهرستان قروه اجرا شد، اظهار داشت: در مجموع برای اجرای این طرح بیش از ۳میلیارد ریال اعتبار در شهرستان قروه صرف شده است.

میمنت آبادی فرسودگی و خرابی چراغ های روشنایی معابر و همچنین کثیف بودن آنها و کاهش شدت نور معابر را از عمده ترین مشکلات چراغ های تعویضی عنوان کرد و گفت: هدف از اجرای این پروژه افزایش رضایتمندی مردم، رفاه شهروندان و بهبود تردد وسایل نقلیه و همچنین تقویت و زیباسازی شبکه روشنایی معابر در سطح شهر و روستاهای شهرستان است.

مدیر توزیع برق شهرستان قروه در ادامه اظهار داشت: اصلاح و بازسازی نقاط حادثه خیز ومشکل دار در محدوده شهری و روستایی از جمله برنامه های آتی این مدیریت در سال آینده خواهد بود.

وی بیان کرد: امید است دهیاری ها و شهرداری ها با توجه به دریافت اعتبار  ۳ درصدی از عوارض مربوط به روشنایی معابر (بر اساس بند ۲ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها و همچنین ماده ۵۲ قانون مالیات بر ارزش افزوده) ما را درتدوام توسعه، اصلاح و تامین روشنایی معابر سطح شهر و روستاها یاری نمایند.

image_pdfimage_print