تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۸
تاریخ بروزرسانی: ۵ فروردین ۱۳۹۸

در راستاي تأمين روشنايي معابر شهرستان دهگلان تعداد250 دستگاه تير چراغ روشنايي در معابر روستاها و سطح شهر دهگلان نصب گرديد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، «کیومرث آقامحمدی» مدیر برق شهرستان دهگلان با اشاره به اینکه براساس بازدیدهای به عمل آمده از معابر سطح شهر و روستاهای شهرستان دهگلان تعدادی از پایه‌های شبکه برق فاقد روشنایی شناسایی شد، گفت: با اولویت‌بندی که بر اساس برداشت مکانی برای ساماندهی و تأمین روشنایی این معابر صورت پذیرفت، در مرحله نخست ساماندهی این معابر در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در راستای تأمین و اصلاح روشنایی معابر سطح شهر و روستاهای تابعه شهرستان دهگلان تعداد یکصد دستگاه چراغ ۷۰ وات در سطح شهر دهگلان نصب شد، تصریح کرد: تعداد ۱۵۰ دستگاه چراغ ۵۰ وات نیز در سطح روستاهای شهرستان نصب گردید.

آقامحمدی با اعلام اینکه انجام پروژه مذکور با هزینه ای بالغ بر ۷۰۰ میلیون ریال اجرایی شد، خاطرنشان کرد: پس از بررسی وضعیت کلی شبکه شهرستان و احصای نیازمندی‌ها در راستای تأمین نیازهای شهروندان، مرحله دوم صدور این دستور کار برای ساماندهی کامل کلیه معابر روستایی شهرستان در دست اقدام است که در صورت تأمین اعتبار مورد نظر نسبت به صدور دستورکار و اجرای فاز دوم طرح نیز اقدامات لازم بعمل خواهد آمد.

image_pdfimage_print